1093
44
عنوان

از زنداداشم متنفرررررررم

| مشاهده متن کامل بحث + 66938 بازدید | 411 پست

[QUOTE=79357333]احتمالا دنبال ارث هستن [/QUOTEآره.خیلی پر توقع ان.ارث بابا به کنار از ماهم توقع دارن.شوهرمن وضع مالیش خیلی خوبه اونروز بهم گفت یه بار نشد شوهرت پول تعارف ماکنه که ببرید خرج کنید!!!!!!خودشونم وضعشون بد نیستا.

بی کلام اینجاباش؛بودنت با دل من بی صدا هم زیباست.
خاک تو سرش... الان از عذاب وجدان شبا خواب داره؟

چرا نداره.ادم اگه وجدان داشته باشه که این کارارو نمیکنه.هرروز واسمون پروفایل پدر داشتن میذاره.

مقصر خودتونین اگه حلوش وایمیسادی الان پررو نبودن همون اول از زندگیتون پرتشون میکردین بیرون بنظرم نه ...

دقیقا همینطوره.من دلم از برادرم بیشتر پره تا عروسمون.اون اگه جلو زنشو میگرف هیچوقت همچی برنامه هایی پیش نمیومد.

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

چرا نداره.ادم اگه وجدان داشته باشه که این کارارو نمیکنه.هرروز واسمون پروفایل پدر داشتن میذاره.

الهی خدا ازش نگذره ادم دشمن سرشم باشه درست نیست اینحوری طرفو بچزونی انشالله پدر اونم سلامت باشه ولی ایشالله خدا سر خودش بیاره مطمئن باش موقع پیری ارزو داره نوشو بغل کنه عروسش احازه نده تا درد شمارو بفهمه این رفتارا نهایت بیشعوری ی نفر میتونه باشه

الهی خدا ازش نگذره ادم دشمن سرشم باشه درست نیست اینحوری طرفو بچزونی انشالله پدر اونم سلامت باشه ولی ...

فقط میتونم بگم خدا همچی عروسایی رو نصیب هیچ خونواده ای نکنه.

1082
مثل من😍😍😜😜😜😜. بخدا خودم و خواهرام . گاهی فک میکنم میبینم چقدررر فرق داریم با عروسای امروزی. ین ...

والا ما هم همینجوری بودیم نمیدونم بعضیا انگار طلبکارن و فکر میکنن خونه شوعر باید عقده گشایی کنن

زندگی یعنی تو ...

چقد شبیه زنداداش منه زنداداش منم تو نامزدی هرچی واسش خریدیم گذاشت واسه ابجیاش هرچیا هیچی برنداشت الانم ک ازدواج کرده چندتا چندتا گوشواره طلا میخره میده خواهراش چند وقت پیش گوشواره قبلیشو گوش خواهرش دیدم زور داره واقعا

‏رفتم توی بازار قیمت چایی بپرسم، یارو میگه:          غزال زیاد تغییر نکرده، ولی شهرزاد کشیده پایین، احمدم رفته روش...!؟دیگه روم نشد قیمت چای محمود و بپرسم😃

مقصر خودتونید وقتی با دبه بنزین اومده در خونتون خودم اتیش میزنم میزاشتین بزنه به این گرفتاریا نمی افتادین

متولد ۱۳۸۱ نیستم. دهه شصتیم دیگه چ جوری توضیح بدم که نپرسید😓
[QUOTE=79351471]متاسفانه بله.... یقه پدر مسن منو گرفته بوده😭😭😭😭میخواسته بزنتش[/QU ینی شماها همه ...

معلومه اینقد شمارو اذیت کردن. که فک میکنید کلا خانواده شوهر همه لولوان... قطعاااااا ماهم اشتباهاتی داشتیم ولی نه اونقدری که بخواد با پدرم بدرفتاری کنه، پدرم حکم پدرشو داره مامانمم حکم مادرشو، من خودمم عروسم، هیچ وقت نمیخام همسرم با خلنوادش بد باشه ولی خب ایشون اینجوری نیستن، همونطوری که نمیخاین عروسمونو قضاوت کنید ماروهم قضاوت نکنید

8
والا ما هم همینجوری بودیم نمیدونم بعضیا انگار طلبکارن و فکر میکنن خونه شوعر باید عقده گشایی کنن

مشکل همینه. عقده دارن. مجردیشون‌پر کمبود و خلا بوده

دعا کنید زودی خوب شم. سزارین شدم و الان خیلی اذیتم😔😔😔.