2726

دستای تپلیشووووو خداااااا😍😍😍😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗گاااااززززز گااااااااااازززز بووووووووسسسسسسسسس😋😋😋😋😋😋😋

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماشاالله خدا حفظشون كنه عزيزم

ممنونم🌹

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728

سلام.بله من میخونم.اول خوب سیرش میکنم.تنقلات براش میزارم.اسباب بازیهاش هم میریزم براش...کلا سرگرم میشه...میرم روی مبل میشینم کتاب میخونم.یا وقتی بهداظهر ها میخوابه.گاهی هم بخ دستش دفتر و کاغذ میدم نقاشی کنه...وفتی هم که نمیخوام مطالعه کنم میزارش کتاب و توی کمدم که خط خطی نکنه یا پاره..اخه اکثر کتابهایی  که میخونم امانتن😁

تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....
سلام.بله من میخونم.اول خوب سیرش میکنم.تنقلات براش میزارم.اسباب بازیهاش هم میریزم براش...کلا سرگرم می ...

عزيزم مرسي از توضيحت

راستش من همه ي اين كارهارو ميكنم

اما با اينحال علاقه عجيبي به كتابايي كه دست من ميبينه داره😊

عزيزم مرسي از توضيحت راستش من همه ي اين كارهارو ميكنم اما با اينحال علاقه عجيبي به كتابايي كه دست ...

اخی دوست داره همه حواستون به خودش باشه..خدا برات حفظش کنه عزیرم😍😍

تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....
2706