2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

نه ده ساله يه كتاب اونجوري كه دلم ميخواسته، نتونستم بخونم، دخترم بمحض اينكه چاردست و پا راه رفت، ديگه من نتونستم كتاب و مجله و روزنامه دستم بگيرم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
نه 😁 بزور وقتی حواسش نیست فقط بتونم خاطرات روزانمو بنویسم 😩

چه جالب كه روزانه هاتو مينويسي

من يه دفتر چه دارم در مورد خودِ رُز و كارها و حرفاش مينويسم كه اونم خيلي دير به دير وقت ميكنم

یعنی بچه ۱۰ ساله هم 😓😓😓

فقط همون يكي كه نمونده، سه تا شدن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
ااا چقدر نا اميد كننده ده سال كه خيلي زياده

بله زياده، من مجرد كه بودم گاهي اونقدر كتاب ميخوندم، از هر دري، كه از ترس بابام كه تو دستم نبينه و نگه نخون، ميرفتم تو رختكن حموم، اونوقت حالا آرزوي كتاب خوندن به دلم مونده

2706