1232
1226

من قبلنا خوره كتاب بودم

اما الان دو صفحه در روز رو با اعمال شاقه ميخونم!

اصلا امون نميده فسقلي😊

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 

امضات😍😍😍

پسرداشتن حس شیرینیه دنیای کودکانه ومعصومانه اش به من که یک زن هستم آرامش عجیبی میده...وقتی که ازهمه مردهای زندگیم ناامیدمیشم وبه یک گوشه پناه میبرم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه،نه پدرمه ونه برادرم...اون تنها عشق زندگیه منه که بادستای کوچولوش موهامو نوازش میکنه وبرای اینکه غصه هاموفراموش کنم باصدای قشنگش توی گوشم میگه:مامان امروز موهات چقدر قشنگ شده...وتوی اون ثانیه هاست که اوج میگیرم وبا عشق زندگیم ازته دل میخندم...آره عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه اس که بانگاهش فریادمیزنه:مامان عاشقتم...ومن باتمام پوست وگوشت وخونم عشقش رو احساس میکنم😍😘

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

جووون چ دستایی،براش اسفند دود کن

سالها بگذشته از میلاد من.                                        کو یکی مردانه باشد یاد من.                                      من و تنهایی و یک شمع روشن.                                 خدایا نکند باد بیاید😢
1156

نه 😁

بزور وقتی حواسش نیست فقط بتونم خاطرات روزانمو بنویسم 😩

زنِ زندگی فقط خانومِ بیژن بنفشه خواه ... با اینکه‌ میدونه شوهرش بنفشه رو میخواد ، بازم پاش مونده 😐 بیاید مثل زن بیژن باشیم 😐😐😐

نه ده ساله يه كتاب اونجوري كه دلم ميخواسته، نتونستم بخونم، دخترم بمحض اينكه چاردست و پا راه رفت، ديگه من نتونستم كتاب و مجله و روزنامه دستم بگيرم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
8
نه ده ساله يه كتاب اونجوري كه دلم ميخواسته، نتونستم بخونم، دخترم بمحض اينكه چاردست و پا راه رفت ...

ااا چقدر نا اميد كننده

ده سال كه خيلي زياده

نه ده ساله يه كتاب اونجوري كه دلم ميخواسته، نتونستم بخونم، دخترم بمحض اينكه چاردست و پا راه رفت ...

یعنی بچه ۱۰ ساله هم 😓😓😓

زنِ زندگی فقط خانومِ بیژن بنفشه خواه ... با اینکه‌ میدونه شوهرش بنفشه رو میخواد ، بازم پاش مونده 😐 بیاید مثل زن بیژن باشیم 😐😐😐
نه 😁 بزور وقتی حواسش نیست فقط بتونم خاطرات روزانمو بنویسم 😩

چه جالب كه روزانه هاتو مينويسي

من يه دفتر چه دارم در مورد خودِ رُز و كارها و حرفاش مينويسم كه اونم خيلي دير به دير وقت ميكنم

یعنی بچه ۱۰ ساله هم 😓😓😓

فقط همون يكي كه نمونده، سه تا شدن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
ااا چقدر نا اميد كننده ده سال كه خيلي زياده

بله زياده، من مجرد كه بودم گاهي اونقدر كتاب ميخوندم، از هر دري، كه از ترس بابام كه تو دستم نبينه و نگه نخون، ميرفتم تو رختكن حموم، اونوقت حالا آرزوي كتاب خوندن به دلم مونده

1167

دستای تپلیشووووو خداااااا😍😍😍😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗گاااااززززز گااااااااااازززز بووووووووسسسسسسسسس😋😋😋😋😋😋😋

در دل تو یاد منو در دل من یار تویی تا به همیشهبا همه ات مال منی روح تو در جان منی مثل همیشهآغوش تو ارامشمه هرچی پیشم باشه کمه من بتو گیرم                 مرگ برای همه اما سراغ ازتو اگر قبل تو میرم
دستای تپلیشووووو خداااااا😍😍😍😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗گاااااززززز گااااااااااازززز بووووووووسسسسسسس ...

مرسي عزيزم 😘😘😘😘😘😘

ماشاالله خدا حفظشون كنه عزيزم

ممنونم🌹

1241