2737
2734
عنوان

لطفا این مطلب را بخوانید

94 بازدید | 8 پست

با عرض معذرت که مزاحم شدم ، 

در همسایگی ما خانواده ای هستند که پدر خانواده جانباز اعصاب بود و در جنگ دچار مشکلات شدید عصبی شده بود. وقتی حالش بد می شد بعضا با چاقو با اطرافیان و خانواده درگیر می شد. نهایتا او را با اسایشگاه منتقل کردند. این افراد خودشان بیش از دیگران دچار عذاب و  ازار می شوند. ایشان پس از چندی از عوارض بیماری فوت کرد ، چندی بعد تر هم دختر 7 ساله شان بخاطر عوارض قرص ها و... پدرش سرطان پوست گرفت و ایشان هم فوت شد. من همیشه دلم برای مادرشان و 2 فرزند دختر و پسرش که هیچ یک ازدواج هم نکرده اند می سوخت. امروز از مادرم شنیدم که مادر خانواده هم فوت شد . در زندگی بجز درگذشت مادر بزرگم اینقدر از درگذشت کسی غمگین نشده بودم . اگر توانستید ذکر  و قران و صدقه ای برایش دریغ نکنید. ممنون. 

الهی بمیرم... جانبازای اعصاب روان خیلییییی مظلومن..

خدا رحمتشون کنه..

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شاالله با اولیای الهی محشور بشند و مهمان امام حسین باشند براشون صلوات فرستادم التماس دعا

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤

با سلام خیلی ناراحت شدم. انشاالله که جاشون توی بهشت باشه . خدا رحمتشون کنه. به بازمانده ها صبر عطا کنه و انشاالله ازین به بعد زندگی خوبی داشته باشند  آمین

با خدا باش و پادشاهی کن
2738