2733
2734
عنوان

آیا تعیین جنسیت غربالگری اول درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12942 بازدید | 29 پست
خدا شاهده واسه منم همیطور من عاشق دختر شوهرم پسر وقتی زنگ زدم گفتم ی چای دم کن دارم میام خونه خستم ا ...

منم خیلی از خدا در مورد جنسیت شاکی هستم ولی حتما حکمتی داره سالم بده فقط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله.ولی دلم شکست .برخوردش باهام عوض شد.😔😔

ای جونم حق داری ولی مگه دست شما بوده جنسیتش؟، خواست و اراده ی خداست ،آیه ی ۵۸ سوره ی نحل رو براش بخون تا از خدا خجالت بکشه

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤
خدا شاهده واسه منم همیطور من عاشق دختر شوهرم پسر وقتی زنگ زدم گفتم ی چای دم کن دارم میام خونه خستم ا ...

انگار پسر تخم دو زردش. تو این زمونه دختر بیشتر ب درد میخوره تا پسر.دل من خیلی شکست امروز خیلی😢😔😔

2728
درد تو را هیشکی جز من نمیتونه درک کنه در سونو اول ۱۳ برام گفت پسره در هفته ۱۶ رفتم وقت اذان بود یک ل ...

خیلی جالبه حالا هی اصرار داره به همه بگه دختره.میگم صبرکن تا قطعی بشه.میگه بالاخره ک میفهمنن.انگار چیه

اون روز ها خاطرات تلخی برایم هستن که منو از حاملگی دوباره میترسانن میگه توبه کرده ام ولی دروغه اکه بازم دختر بشه همان آدمه.بمیرم که الان دلت مثل دل من خون شده خودتم حامله ای الههههههههی

آره عزیزم بچه اوله .منم دختر دوس دارم.ولی خانواده شوهر بر هستن پسر دوستت. شوهرم پسر دوس داره.از صبح ...

منم کاملن درکت میکنم عزیزم منم از پریروز که سونو ان  تی گفت ۸۰ درصد دختره یه چشم اشکه یکی خون رنگش به کلی عوض شده همش فوش میده گیر داده باید بندازیش وگرنه گور تو گم کنی خونه بابات گریه بند نمیاد انقدر حالم بده سرگیجه و حالت تهوع گرفتم😔😔😭

2738
منم کاملن درکت میکنم عزیزم منم از پریروز که سونو ان  تی گفت ۸۰ درصد دختره یه چشم اشکه یکی خون ر ...

وای عزیزم خیلی برات ناراحت شدم منم ماه چهارمم خیلی پسردوست داشتم ولی ان تی گفت دختره هنوز به هیشکی نگفتم تا انومالی اخه میگن درصدخطاش زیاده خودتو ناراحت نکن وقتی شوهرت اینطور میگه سقطش کن چون بدنیا بیاد بخاد باهاش بد رفتارکنه که بدتره

وای عزیزم خیلی برات ناراحت شدم منم ماه چهارمم خیلی پسردوست داشتم ولی ان تی گفت دختره هنوز به هیشکی ن ...

بچت دختر بود پسر شد🤔

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
ان تی اشتباه کرد رفتم انومالی پسر بود الانم ۳ماهشه خیلی نانازه خداروشکر😍

ببخشید شما ان تی کجا رفتین که اشتباه تشخیص داد؟؟ 

از رو لگن گفته بود یا چیز دیگه؟؟

شب های قدر  امام علی رو واسطه کردم و از خدا خواستمت 🥰 خدا هم به حرمت امام علی ، عید غدیر تورو توو دلم گذاشت😍😍
2706