2726
عنوان

آیا تعیین جنسیت غربالگری اول درسته؟

12934 بازدید | 29 پست

سلام.

امروز رفتم سونوگرافی غربالگری اول.دکتر گفت ۸۰ درصد دختره .به نظرتان دقیقه یا امکان خطا هست؟در ضمن گفت خیلی کوچیک ولی باز گفت احتمال زیاد دختره.

همسرم پسر دوستت.همش میگفت پسره ذوق پسر داشت.تا دکتر گفت احتمالا دختره،ناراحت شد چهره عوض شد.خیلی دلم گرفته خیلی😢😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احتمال خطا هست ولی برای منم درست گفتن اگه بچه اولته ناراحتی نداره واسه من بچه دوم دختر یه دخترم دارم منم دوست داشتم جنسم جور بشه ولی هرچی خدا بخواد همون میشه

مرابه ذهنت نه..به دلت بسپارمن ازگم شدن درجاهای شلوغ میترسم
به من هم احتمالی گفت جنسیت رو حالا تا ۲ بهمن باید صبر کنم ببینم درسته یا نه؟ 

مگه الان چند هفتته؟؟برای من برفی نمی کرد اتفاقا دختر دوس دارم.ولی شوهرم پسر دوس داره.

احتمال خطا هست ولی برای منم درست گفتن اگه بچه اولته ناراحتی نداره واسه من بچه دوم دختر یه دخترم دارم ...

آره عزیزم بچه اوله .منم دختر دوس دارم.ولی خانواده شوهر بر هستن پسر دوستت. شوهرم پسر دوس داره.از صبح اخلاقش عوض شده

مگه الان چند هفتته؟؟برای من برفی نمی کرد اتفاقا دختر دوس دارم.ولی شوهرم پسر دوس داره.

الان ۱۶ هفته ام ،ان شالله بسلامت بدنیا بیاد چنان خودشو تو دل باباش جا میکنه که میشه هوو برات😍😊

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤

خدا شاهده واسه منم همیطور من عاشق دختر شوهرم پسر وقتی زنگ زدم گفتم ی چای دم کن دارم میام خونه خستم از سونوگرافی برگشتم دیدم دراز کشیده رو ب رو تی وی بینیشم باد کرده بود تهدیدش کردم ک میرم سقط میکنم 

ولی الان چی زندگیش همه چیش دخترشه حتی نمیزاره مسافرت برم میگه خودت تنهایی طاقت دوری دخترمو ندارم

درد تو را هیشکی جز من نمیتونه درک کنه در سونو اول ۱۳ برام گفت پسره در هفته ۱۶ رفتم وقت اذان بود یک لحظه گفت خانم مال تو دختره انگار دنیا در برابر چشمام تیره شد مات موندم حاملگیم زهر شد به همه گفته بودیم

2706