2737
2734
عنوان

حق عروس بر خواهرشوهر چیست ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچ وظیفه ای نداره!

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

وظيفه خواهرشوهر اينكه هر روز پاشه بره خونه عروس كاراشو بكنه غذاشو درست كنه قبل از ارمدن داداشش برگرده خونش هر وقت رفت خريد هر چي واسه خودش خريد بهترشو واسه زن داداشش بخره هميشه هم طرفدار عروس باشه هر ماه هم دعوت كنه خونش ما ها رو اصلا هم سالي يه بار هم نياد مهموني خونمون حالا يكي منو از برق بكشه تا زياد خيالبافي نكردم

زهره خانمي سابق ام با عضويت سال ٩٤.از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
کلا میخام بدونم خواهرشوهر باید برا عروس چیکار کنه و چه کاری نکنه

باید در زندگی برادر خود دخالت نکند همینطور در زمان نامزدی درخانه پدر شوهر هرروز صبحانه برای عروس بیاورد زمانی که عروس خسته اس در تشت شیر پای عروس رابشوید جلوی عروس پایخود را دراز نکند و وسط حرفش نپرد هرکدام ازین موارد رعایت نشد با پشت دست صورتش را میتوانید نوازش کنید .این بود انشای من درمورد وضایف خواهر شوهر و حقوق عروس برگردن وی  

کلا میخام بدونم خواهرشوهر باید برا عروس چیکار کنه و چه کاری نکنه

هر روز صبح زود بیاد با نوازش پر قو بر گونه هات بیدارت کنه صبحونه شیرنارگیل اب پرتقال طبیعی اماده کنه تا میخوری اروووم با نوازش کمر و شونه هاتو ماساژ بده ، بعد صبحونه مفصل واست تدارک ببینه، جارو و گردگیری ناهار اماده کنه ، طی بزنه بسابه بشوره ،ناخوناتو بگیره موهاتو شونه کنه ، شام اماده کنه واسع تفریح بشینی پشتش چند دور تو خونه تابت بده

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

والله بوخودا چه حقی خب ،عروس ما بودی ی حقی نشونت میدادم 🤣🤣🤣🤣

یاتاناریدا اویاتما 😠

وات؟؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706