2737
2739
عنوان

قدووزن نوزادچهارماهه

329 بازدید | 37 پست

سلام پسرم چهارماهشه امروزبردمش بهداشت وزنش ۶کیلوبودباقد۶۳ونیم به نظرتون خوبه،؟من فکرمیکنم وزنش کمه .میشه بگین بچه هاتون چهارماهگی قدووزنشون چندبود؟

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر طبق نمودار رشد میگه همون موقع که کمبود داره یا خوبه چندمه شهریور زایمان کردین ؟

بیستم

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
خوبه گلم من دخترم 7کیلو 200گرم و قدش 62بود

وزن تولدش چندبودوقدش

2738
خدا حفظ کنه پسرتو عزیزم من 2 شهریور زایمان کردم

ممنون.پسرشماوزنش چندبودچهارماهگی

وزن تولدش چندبودوقدش

3کیلو و50گرم وقدش 50سانت دخترم خیلی تپلو شده بود ولی از وقتی چهار دست وپا میره خیلی لاغر شده الان که دیگه اصلا تپل نیست

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
متاسفانه پسرم رفت بهشت 😞😞😭 چند ساعتی بیشتر زنده نموند نارسایی تنفسی داشت

آخی عزیزم متاسفم ببخشیدناراحتت کردم شرمنده.چندهفتگی زایمان کردی؟طبیعی؟

3کیلو و50گرم وقدش 50سانت دخترم خیلی تپلو شده بود ولی از وقتی چهار دست وپا میره خیلی لاغر شده الان که ...

عزیزم ازچندماهگی چهاردست وپامیره

2706