2726
عنوان

تجربه های خودتون رو درباره آکوتان(داروی ضد جوش) بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 5189 بازدید | 85 پست

کورتن هست دیگه..

من توصیه نمیکنم استفاده شه. چون کورتن علی رغم اینکه برای همه دردی خوبه ولی خیلیم عوارض داره و کم وزیاد مصرف کردنش و قطع کردن و.... مهمه.

الان روشهایی مثل لیزر فوتونا، و پلاسما و ...اومده بامشاوره ی خوب میشه این درمان هارا داشته باشیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پزشک هستم در دایرکت اینستا پاسخ سوالات پزشکی را با کمترین هزینه میدم

سلام. اگه ممکنه درخواست دوستی رو اوکی کنید

خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم . ویترین هر فردی صورت اون فرد.

سلام من ازمایش دادم هورمون مردانه تو بدنم زیاد بود و دکتر برام دارو نوشت گفت پیش دکتر زنان هم برو من چند وقت پیش کیستم پاره شد و اختلال در خونریزی هم دارم  باز دوباره ک رفتم سونو چیزی نشون نداد دکتر برام قرص ضد بارداری نوشته دروسبلا می خواستم بدونم برا من ک اینجوریم عوارضی نداره اخه جوش و موی زائد دارم ک دکتر پوست بهم دارو داد

سلام من ازمایش دادم هورمون مردانه تو بدنم زیاد بود و دکتر برام دارو نوشت گفت پیش دکتر زنان هم برو من ...

واقعا با اين شرايط چكار بايد مرد؟ موي زائد و اكنه كيست پدرمون در آورده واقعاااا محقق ها و پژوهش گرا چرا دنبال اين جريان نميرن انقدرررر زياده 

من این دارو را مصرف کردم طولانی مدت اما بدنم بدجور اذیت شد :') خونریزی شدید از بینی (بر اثر خشکی مخاط) با یه عطسه کوچیک وحشتناک خون میریخت از بینیم، یه بار سر کلاس نشسته بودم و عطسم گرفت، کتابم نابود شد😑 پوست دستامم از خشکی شدید پوست پوست شده بود و باید کیلو کیلو کرم میمالیدم و لبامم از بس بالم میزدم سرویس شدم😂🗿 من واقعا شرایط صورتم افتضاح بود و به نظرم افرادی با جوش سطحی و کم بهتره این دارو رو استفاده نکنن؛ بعد تازه اونی که من استفاده میکردم ساخت فرانسه بود، الان به علت تحریم فقط ایرانیش موجوده که خدا میدونه چقدر عوارضش بدتر از فرانسویشه😐

سلام من الان 42 سالمه
توی دوران 17 سالگیم جوشای بسیار زیاد و بدی داشتم
یه متخصص پوست و مو برام این دارورو تجویز کرد و من استفاده کردم و بسیار هم عالی بود و از شر اون جوشها برای همیشه خلاص شدم

در لحظه زندگی کن