2737
2734
عنوان

تجربه های خودتون رو درباره آکوتان(داروی ضد جوش) بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 5191 بازدید | 85 پست

اگر میخوای پوستت شاداب و لطیف و جوون تر بشه

کافیه ابتدا فقط یک عکس از پوستت بهمراه پیغام (درخواست تحلیل و پاکسازی پوست) در واتساپ برای ما ارسال کنی.

بعد از آن، اطلاعات دقیق کیفیت پوست شما بررسی و اعلام نظر و نتیجه میشه.

پس از توصیه رعایت رژیم غذایی واحیانا دارویی مناسب و پاکسازی داخلی بدن، برای شما ماسکهای تخصصی ترکیبی طبیعی گیاهی متناسب پوستتان برای پاکسازی سطحی، رفع جوش های سرسیاه و زیر پوستی، تنظیم رطوبت و آبرسانی، لکه ها، کلاژن سازی، منافذ پوست، چروک های پوست و هر مورد و ایرادی که روی پوست باشه آماده کرده و براتون ارسال میکنیم.

وقتشه با پوست صورتمون دوست باشیم . حتما این دوست خوب، بعد از این همه سال تحمل استرس ها و آلودگی های محیط ، لیاقت یه توجه ویژه و ریلکس کردن روداره .
زمانی که پوست صورتت رو به ما می سپاری، فقط کافیه از لطافت و شادابی اون لذت ببری.

دکتر قنبری
09109804420
کلینیک طراوت

سلام

سروش آقامیر هستم مدیر کلینیک های طراوت تن

همه شما دوستان عزیز میتونید با ارسال عکس چشم، سال تولد ، گروه خون به شماره ۰۹۱۰۹۸۰۴۴۲۰ از ویزیت رایگان عنبیه شناسی استفاده کنید و از مشکلات و بیماریهای موجود و مشکلاتی که مستعد هستید و یا در آینده نزدیک ممکنه ایجاد بشه مطلع بشید.

۰۹۱۰۹۸۰۴۴۲۰

سروش آقامیر مدیر کلینیک طراوت تن

همچنین کانال آموزش رایگان درمانگری

@raze_kaaenaat کانال راز کائنات

@taravate_tan کانال طراوت تن

سایت آموزش رایگان درمانگری

http://www.pezeshkekhob.blogfa.com/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من 5 سال پیش به توصیه دکترم به مدت یک سال دکوتان مصرف کردم و دیگه جوش نمیزنم

هر دو ماه هم آزمایش خون میدادم و چکاپ انجام میشد تا مشکل دیگه ای ایجاد نکنه

میخوام از دکترم خانم غزاله زاجی در کلینیک آتریسا تشکر کنم

2728

من اکوتان به مدت یکسال مصرف کردم همه جام خشک شده بود واقعا لبام بینیم دهنم پوستم خیلی پوستم خشک بود ولی جوش های صورتم خوب شد من تو اون بازه متاهل نبودم ک نگران خطر های بارداریش باشم ولی کبدم خیلی انزیم هاش بهم میریخت به نظر من اگ حوش های صورتتون در حد دو الب سه تا در هر دوره ای نخورید قرصارو ارزش نداره من همین الانم وقتی میخام پریود شم باز جوش میزنم

سلام من باردارم هفته ۶ هستم.قرص آکنوترن استفاده کردم که از خانواده راکوتان هاست.۳۰ تا دونه.و بلافاصله باردار شدم با آیو دی.نمیدونم باید سقط کنم یا ازمایشات میتونه ناهنجاریهارو نشون بده؟

سلام خسته نباشید

من حدود دوماهه از روآکوتان استفاده میکنم دکتربهم گفت ماه اول هفته ای دوتابخور ماهای بعدی بیاتا برات بیشترش کنم ولی بعدش ویروس کروناوارد کشورشد و همه ی مطب هابسته شدولی من همون هفته ای دوتا رو ادامه دادم و واقعا تاثیرش عالی بود روی پوستم به طوری که حتی یه دونه جوش کوچیکم دیگه نمیزنم

2738

من ۶ماه مصرف کردم و الان تقربا ۶ماهه که دیگه قرص نمیخورم.صورتم کاملا صاف شده و هیچ جوشی ندارم ولی به قیمته ریزش مویه شدیدیه ک گرفتم...۲ماهه درگیر ریزش مو شدم ک از عوارض راکوتان و آکوتانه.اگه مجبور نستید نخورید من ک پشیمونم

محصولات سلامت محورپوست ومو شرکت نفیس  بامشاوره رایگان درمورد پوست ومو بدون عوارض پوستی وسایر عوارض زیان اور دردوران بارداری وشیردهی و....برای بهبود کامل پوست شما درخدمت شماست من ابتدا مصرف کننده این مخصولات بودم که درحا حاضر مشاور پوست ومو محصولات می باشم درخدمتتان هستم.

با سلام ....آقای دکتر فرمودنند که راکوتان بی ضرر هست ... ؟  ولی جسارتا باید عرض کنم که هیچ دارویی نیست که ضرر نداشته باشه فقط مسئله کم یا زیاد بودن ضرر داروهاست......... . بعضی دارو ها اثرات پایدار دارند بعضی اثرات موقت ....بعضی از موقع ها هم تداخلات دارویی پیش میاد که ممکنه باعث هم افزایی ناخواسته بشه  

متاسفانه من بچموبخاطرمصرف این داروباصدتاآنومالی بدنیاآوردم ک بعدش فوت شد،بروشوردارونوشته دوماه بعدقطعش میتونیدبارداربشیددرحالی ک بعددوسال بایدباردارشدودکترمن چنین موضوعی رومطرح نکرد

من ۶ماه مصرف کردم و الان تقربا ۶ماهه که دیگه قرص نمیخورم.صورتم کاملا صاف شده و هیچ جوشی ندارم ولی به ...

جدا منم اگزما پلک دارم و ریزش مو بعد دکترم داده مبخوام بگم یه چیز دگ بره اخه من تستویترونم بالااس

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2706