2737
2734
عنوان

بیاین از سوتی های مامانامون بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2164 بازدید | 28 پست

یه بار رفته بودیم عروسی پسرهمکار بابام کسیو نمیشناختیم سر یه میز نشستیم مامانم حوصله ش سر رفت خواست با خانمایی که سرمیز ما بودن سر صحبتو باز کنه،یه دختربچه شیطون مو قرمزی هم بود همش اینور اونور می دوید مامانم گفت وای نگاه اون هویج چقد وحشیه خانمه یه نگاهی به مامانم کرد گفت برادر زاده مه مامانم گفت الهی چقدم نازه

یه پسر همسایه داشتیم ابروهای پرپشتی داشت بعد همه تو کوچه صداش میزدن جغد اقا این رفت دبیرستان ابروهاشو برداشت از اون به بعد همه بهش میگفتن علی ابرو ،اینم خیلی سوتی میداد یه بار یکی از همسایه ها داشت با دوچرخه میرفت یه تیکه خار وخاشاک گیر کره بود تو تایر دوچرخه ش بعد این داد زد اقای احمدی تار تو خایرتون گیر کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه بار رفته بودیم عروسی پسرهمکار بابام کسیو نمیشناختیم سر یه میز نشستیم مامانم حوصله ش سر رفت خواست ...

هویج وحشی خخخخخخخخخخخ

مردم از خنده  

اگه قراره فردا فرتی بمیرم👻 بـــایــــــــد خِنگ باشــــم دنیــــ🔥ــــا رو جـــدے بگیــــرم🙈

یه سری بذای دختر عمه مم خواستگار اومده بود مامان پرسید چیکارس عمه م گفت مهندس شرکت بر قهمامان گفت خداروشکر البته شغلش مهمه وگرنه الن هر گاوی مهندسه مثل سیاوش(بعد یه اشاره ای به داداشم کرد)

هویج وحشی خخخخخخخخخخخ مردم از خنده    

اسم منم حدیث هست💞💞💜💕💓💓

خدایا برای همه نعمتات شکرت برای وجود دختر نازم همسرم مادرم ❤❤خدا جونم اگه صلاحته بازم منو مامان کن 😍😍

یه بارم بابام داشت میرفت بیرون مامانم داشت بهش  لیست خرید میداد بابام خی میگفت زود باش دیرم شد مامان گفت همینا که گفتم فقط از مغازه علی شورم خیار پور بگیر(ترجمه از مغازه علیپور خیار شور بگیر)ما زمینو گاز گرفتیم گفتخاک تو   

شره بیسعورتون کنن

2738

مادرشوهرمم خیلی سوتی میده برادرشوهرم تازه عقد کرده بود بعد داشت پیش زنش ازش تعریف میکرد گفت ما انقد دختر خوشگل بهش نشون دادیم که بگیره ولی

اون اصلا خوشگلی براش مهم نبود اومد تورو گرفت

مادرشوهرمم خیلی سوتی میده برادرشوهرم تازه عقد کرده بود بعد داشت پیش زنش ازش تعریف میکرد گفت ما انقد ...

😂😂😂😂😂

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

یه بارم مادرشوهرم به جاری خواهرشوهرم گفت عزیزم حامله نیستی گفت نه گفت مامانت چی اونم حامله نیست گفت نه هر وقت کسی تو فامیلموم حامله شد خودم بهتون زنگ میزنم خواهرشوهرم اب شد پیش جاریش