2726
عنوان

بیاین از سوتی های مامانامون بگیم

2164 بازدید | 28 پست

مامان من خیلی سوتی میده چند سال پیش رفته از سوپری سرکوچه که فامیلیش نعمتی نوار بهداشتی بگیره مغازش شلوغ بوده هول میشه میگه ببخشید اقای بهداشتی نوار نعمتی دارید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واي چه خنده دار ....

مامانه ديگه گله گل قدرشو بدون .....

خيلي كوچيك بودم تو سن سي سالگي رفتتتتتتتت جيگرم كبابه كباااب من ندارم خدا برات حفظ كنه مامانتو .....

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
2728

مامان من تیکه های باحالی میندازه !

یه بار بعد ناهار دیدم کنار دندونش یه کوچولو سبزی خوردن چسبیده بهش میگم کنار دندونت سبزی گیر کرده میگه میدونم گذاشتمش هروقت گرسنم شد بخورمش!!

مامان من تیکه های باحالی میندازه ! یه بار بعد ناهار دیدم کنار دندونش یه کوچولو سبزی خوردن چسبیده به ...

وااای دمش گرم😂😂😂

فرشته کوچولوم...بی صبرانه منتظر گرفتن دستای خوشگلتم 

این هم متن اس ام اسش به داداشم که 26ساله ش

سلام سیاوش کجایی؟ساعت ده شب است نمیخواهی به خانه بیایی؟البته به من هم ربطی ندارد.

خو مادر من اگه بهت ربطی نداره چرا پیام میدی

مامانم تعریف میکرد چندسال پیش که داداشام کوچولو  بودن,, تفاوت سنیشون یکساله,,,, خلاصه نصف شب اون داداشم که دوسه ماهه بوده بیدار میشه مامانم خیلی خسته بوده شیر میده  بهش میخوره بعد میزارتش زمین تا قنداقش کنه,, خوابالود هرکاری میکرده قنداق نمیرسه به هم تا ببندتش,, لامپ رو روشن میکنه میبینه داداش بزرگه رو گذاشته وسط قنداق حالا  بکش و کی نکش تا بچپونتش تو قنداق و زود بخوابه. 😆😆😆😆😆

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

مامان من که امپراطور سوتی هس.جدید ش هم واسه چن روز پیش هس تازه گن خریده بودم به مامانمم گفتم گن بستم رفتیم خونه خالم شلوغ بود همه گفتم لاغرشدی وفلان منم😊☺اینجور مامانمم گفت گن بسته 😣

زندگی کمی مهربان باش😫

یکسری با مامانم رفته بودیم برا تعویض شناسنامه که جدیدش کنیم بعد مرده به مامانم گفت خانوم کدپستیتون رو بدین مامانم ازتو کیفش کاغذودرآورد دادبه مرده گفت اینم کد کوسیم😐😐😐😐مامانم زفلی الهی دورش بگردم سرخ شد ولی من مردم الانم بعضی وقتا اذیتش میکنم میگم مامان توروخدا یکبار دیگه بگو کدپستی

بچه محل امام رضام😎..
2706