1147
1226
عنوان

بیاین از سوتی های مامانامون بگیم

505 بازدید | 28 پست

مامان من خیلی سوتی میده چند سال پیش رفته از سوپری سرکوچه که فامیلیش نعمتی نوار بهداشتی بگیره مغازش شلوغ بوده هول میشه میگه ببخشید اقای بهداشتی نوار نعمتی دارید

واي چه خنده دار ....

مامانه ديگه گله گل قدرشو بدون .....

خيلي كوچيك بودم تو سن سي سالگي رفتتتتتتتت جيگرم كبابه كباااب من ندارم خدا برات حفظ كنه مامانتو .....

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

مامان من تیکه های باحالی میندازه !

یه بار بعد ناهار دیدم کنار دندونش یه کوچولو سبزی خوردن چسبیده بهش میگم کنار دندونت سبزی گیر کرده میگه میدونم گذاشتمش هروقت گرسنم شد بخورمش!!

1156
مامان من تیکه های باحالی میندازه ! یه بار بعد ناهار دیدم کنار دندونش یه کوچولو سبزی خوردن چسبیده به ...

وااای دمش گرم😂😂😂

فرشته کوچولوم...بی صبرانه منتظر گرفتن دستای خوشگلتم 

این هم متن اس ام اسش به داداشم که 26ساله ش

سلام سیاوش کجایی؟ساعت ده شب است نمیخواهی به خانه بیایی؟البته به من هم ربطی ندارد.

خو مادر من اگه بهت ربطی نداره چرا پیام میدی

1213

مامانم تعریف میکرد چندسال پیش که داداشام کوچولو  بودن,, تفاوت سنیشون یکساله,,,, خلاصه نصف شب اون داداشم که دوسه ماهه بوده بیدار میشه مامانم خیلی خسته بوده شیر میده  بهش میخوره بعد میزارتش زمین تا قنداقش کنه,, خوابالود هرکاری میکرده قنداق نمیرسه به هم تا ببندتش,, لامپ رو روشن میکنه میبینه داداش بزرگه رو گذاشته وسط قنداق حالا  بکش و کی نکش تا بچپونتش تو قنداق و زود بخوابه. 😆😆😆😆😆

کسی چه میداند ,شاید این جهان جهنم جهان دیگریست...

مامان من که امپراطور سوتی هس.جدید ش هم واسه چن روز پیش هس تازه گن خریده بودم به مامانمم گفتم گن بستم رفتیم خونه خالم شلوغ بود همه گفتم لاغرشدی وفلان منم😊☺اینجور مامانمم گفت گن بسته 😣

زندگی کمی مهربان باش😫

یکسری با مامانم رفته بودیم برا تعویض شناسنامه که جدیدش کنیم بعد مرده به مامانم گفت خانوم کدپستیتون رو بدین مامانم ازتو کیفش کاغذودرآورد دادبه مرده گفت اینم کد کوسیم😐😐😐😐مامانم زفلی الهی دورش بگردم سرخ شد ولی من مردم الانم بعضی وقتا اذیتش میکنم میگم مامان توروخدا یکبار دیگه بگو کدپستی

بچه محل امام رضام😎...برای کنجکاویی بعضی دوستان بله پروفایل خودمم😗
1167

یه بار رفته بودیم عروسی پسرهمکار بابام کسیو نمیشناختیم سر یه میز نشستیم مامانم حوصله ش سر رفت خواست با خانمایی که سرمیز ما بودن سر صحبتو باز کنه،یه دختربچه شیطون مو قرمزی هم بود همش اینور اونور می دوید مامانم گفت وای نگاه اون هویج چقد وحشیه خانمه یه نگاهی به مامانم کرد گفت برادر زاده مه مامانم گفت الهی چقدم نازه

یه پسر همسایه داشتیم ابروهای پرپشتی داشت بعد همه تو کوچه صداش میزدن جغد اقا این رفت دبیرستان ابروهاشو برداشت از اون به بعد همه بهش میگفتن علی ابرو ،اینم خیلی سوتی میداد یه بار یکی از همسایه ها داشت با دوچرخه میرفت یه تیکه خار وخاشاک گیر کره بود تو تایر دوچرخه ش بعد این داد زد اقای احمدی تار تو خایرتون گیر کرده

یه بار رفته بودیم عروسی پسرهمکار بابام کسیو نمیشناختیم سر یه میز نشستیم مامانم حوصله ش سر رفت خواست ...

خدایاچقدخندیدم

خدایاشکرت میشه براعاقبت بخیری آیسان واتانازصلوات بفرستین😍😍😍😍
یه بار رفته بودیم عروسی پسرهمکار بابام کسیو نمیشناختیم سر یه میز نشستیم مامانم حوصله ش سر رفت خواست ...

هویج وحشی خخخخخخخخخخخ

مردم از خنده  

اگه قراره فردا فرتی بمیرم👻 بـــایــــــــد خِنگ باشــــم دنیــــ🔥ــــا رو جـــدے بگیــــرم🙈
1241