2737
2734
عنوان

بیاین ی چیز جالب تعریف کنم

304 بازدید | 19 پست

امروز شوهرم واسه کارت ورود خروج رفته بود آقای مسئول کلی خندیده شوهرم گفته چرا میخندی گفته آخه شما ها چطور جمع شدین اقام گفته چطور مگه گفته خودت تبریزی خانومت همدانی پسرت بوشهری الانم چابهار کلی سر به سرش گذاشته بودن

کاش فردا صبح که بلند میشم از خواب هیچی یادم نیاد کاش میشد برگردم به عقب و ی جاهایی از گذشته پاک میکردم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید میگفت همه جای ایران سرای من است😂

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

خب منم خرم ابادی ام شوهرم کورده بچمونم ان شاءالله احتمالا آبادان به دنیا میاد😂😂😂 با ما هم ازین شوخیا میکنن

خدا جونم ببخشیداااا ولی زودتر نی نی مو بده لطفا🙏🏻چون باباش دوست نداره شبا بیرون از خونه باشه😔
2738
چیه شوهر من جوانرودی من همدانی بچمونم احتمالا بشه اهوازی😐

کجای همدان؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706