2703
2553

دماغگ خیلی کوچک شده خیلییییی...از روبه رو مدل قشنگه اما از نیم رخ افتضاح شده...قوس زیادی بهش داده و نوک بینیم انگار پوسیش شل و اویزونه...اصلا انکار تو بینیم استخوان نیست...دارم افسردگی میگیرم

حکایت بارانی ایست بی امان,اینگونه که من دوست دارمت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

عروسکی عمل کردی؟

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

سوراخ بینیم خیلی تنگه وقتی نفس عمیق میکشم کامل بسته میشه...دکترم میگه این درس میشه...اصلا هم کوچک نیست دناغت..بهترین و زیباترین عمله...زیر بار نرفت که نوک بینو درست کنه ...چیکار کنم

حکایت بارانی ایست بی امان,اینگونه که من دوست دارمت...

عزیزم اکثر افرادی که جراحی بینی میکنن این حسو بعدش دارن چون چهرشون براشون غریبه است

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2706