2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پدرم ۴ سال پیش طحالش رو درآورد وقتی سونو گرفت شده بود ۲۲ سانت دکترا گفتن هر لحظه امکان خونریزی دا ...

چرا رفتن سونو؟ميدونين چرا بزرگ ميشه؟درد و علائمش چجوريه؟پايين دنده هاست يا زير دنده ها؟

2728
چرا رفتن سونو؟ميدونين چرا بزرگ ميشه؟درد و علائمش چجوريه؟پايين دنده هاست يا زير دنده ها؟

زیر دنده ها خوب پدر منم درد شدیدی داشت که دکتر سونو خواستن اینقدر بزرگ شده بود که با چشمم میشد از رو شکم دید

نگفتن از چيه؟چرا بزرگ ميشه؟

عزیزم شما یکم زیادی استرس داری😊از تاپیکات اینو فهمیدم..من پارسال از خون دادم پلاکتم یکم بالا بود که گف چیزی نیس‌.خون یه خورده غلیظ شده که دور و برم اینجوری زیاد هستن و مشکلیم نیس.سونو هم رفتم شکمی .کبد و کلیه و مثانه و طحال و....کلا هرررچی توشکمه..همه ش خدارو شکر نرمال بود.وقتی دکتر گفته چیزی نیس دیگه خودتو درگیر نکن..شما مث من وسواس داری به بیماریا‌‌..

عزیزم شما یکم زیادی استرس داری😊از تاپیکات اینو فهمیدم..من پارسال از خون دادم پلاکتم یکم بالا بود که ...

بله من وسواس شديد دارم يهو عود ميكنه زمستونا شديدن

😞 واقعا راس ميگين زياد ديدين موضوع زياد بودن پلاكتو؟

2738
بله من وسواس شديد دارم يهو عود ميكنه زمستونا شديدن 😞 واقعا راس ميگين زياد ديدين موضوع زياد بودن پل ...

بله خودم .برادرم.خواهرشوهرم..اصا چیز خاصی نیس..اگه چیز مهمی باشه دکتر خودش میگه که پیگیری بشه.وقتی نگفته شما خودت اصرار داری که هس؟؟حالا اگه هنوزم نگرانی یه دکتر برو که خیالتو راحت کنه و خودخوری نکنی😙

عزیزم شما یکم زیادی استرس داری😊از تاپیکات اینو فهمیدم..من پارسال از خون دادم پلاکتم یکم بالا بود که ...

ببخشید یه سوال؛خانوما هم مگه خونشون غلیظ میشه؟ اخه من شنیدم خانوما چون عادت ماهیانه دارن غلظت خون نمیگیرن

2706