2737
2739
عنوان

داستان اشنایی و ازدواجم...

| مشاهده متن کامل بحث + 8216 بازدید | 173 پست
خیلی قشنگ نوشته بودی عزیزم خدا الهی بچه هات را برات نگه داره 😍 تگت میکنم توی یک تاپیکی نوشته های عا ...

فدات بشم مهربونم ممنونم ازت چشم حتما میخونم

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....
دوست عزیز همشوخوندم چه دلنشین و واقعی انگار همه آدمای قصه ات آشنان  ،می خوام یه پیشنهاد به ...

ممنونم عزیزم حتما فدات بشمممم....خیلی خوشحال شدم از ارزوی خوبت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات بشم مهربونم ممنونم ازت چشم حتما میخونم

انی جونم توی اون تاپیکی که صدات زدم‌ رفتی؟ حتما برو فایلها را دانلود کن گوش بده ❤❤❤❤

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
انی جونم توی اون تاپیکی که صدات زدم‌ رفتی؟ حتما برو فایلها را دانلود کن گوش بده ❤❤❤❤

فایل ندیدم گلم میشه باز منو لایک کنی تو اون تاپیک ببخش گلم شرمنده

2728

گم کردم تاپیک و باید میزدم ذخیره که نزدم متاسفانه

1خونواده هشت نفري بوديم شش خواهرو برادر...بجز خودم خواهر برادراي بزرگ و يه داداش کوچيکتر داشتم همه ا ...

این چجور مذهبی ای هست که روی قسم یک غریبه انقدر تعصب داشت که حاضر بود پاره تنشو قربانی کنه  و به زور و کتک مجبورش کنه به خواسته یه غریبه که صرفا قسم داده و حتی خود پدر باعقل و منطقشم راضی به اینکار نبوده عمل کنه!!
فاز این آدم های مذهبی رو من هنوزم نفهمیدم!

انی جون برات ادرس تاپیک را گذاشتم فایل را کاربری به اسم‌خانم علی اقا گذاشته دانلود کن و حرفهاشم مو به مو بخون و به خواست خدای مهربون تو زندگیت به کار بگیر که  ان شاء الله رابطه ات با اقای شوهرت خوب بشه عزیزم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2450209/اینجا-کسی-وکیل-هست-بیایدخواهشا-کمک-میخوام?postId=82255300

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
2738

همه رو خوندم داستان زندگیتو جوری نوشته بودی که فکر کردم اخرش میگی خلاصه کتابته و بقیشو بخریم و بخونیم و حتما من میخریدم  قلم خوبی داری و مثل یه نویسنده کامل بود  و زندگی پرفراز و نشیبی داشتی و به خاطر سختیایی که کشیدی خیلی ناراحت شدم  ولی ایشاله روز به روز زندگیت روشن تر بشه من مثل شما سختی نکشیدم اصلا ولی یه جوری احساس میکنم فراموش کردن روز های سیاهت انگار خیلی سخت باید باشه ولی توکل کن به خدا 

خدایا شکرت...   

من اگر جای شما بودم هم برای شوهرم نمیفرستادم اینو چون ادما اشتباهاتشونو خیلی سخت قبول میکنن واگه قبول هم بکنه چون غرورش شکسته میشه ممکنه ناراحتی ایجاد بشه باز

خدایا شکرت...   
همه رو خوندم داستان زندگیتو جوری نوشته بودی که فکر کردم اخرش میگی خلاصه کتابته و بقیشو بخریم و بخونی ...

ممنونم عزیز دلم

انی جون برات ادرس تاپیک را گذاشتم فایل را کاربری به اسم‌خانم علی اقا گذاشته دانلود کن و حرفهاشم مو ب ...

وای ممنون عزیز دلم خیییییلی خیلی ممنون بفکرمی گلم💗💗💗💗💗

2706