2726

شوهرم زورگو هستش و اوایل خیلی بدتر بود الان خیلی بهتر شده و اینکه عصبی هم هست و حاضر جواب...منم زمانی که حرف زور میزنه باهاش بحثم میشه  و صدام بلند میشه البته جدیدا خیلی کوتاه میاد ...اما از رفتارش خسته شدم...مامانمم غر میزنه بعضی وقتها وقتی شوهرم به شوخی حرف میزنه...منم حامله ام حوصله این حرفارو ندارم نمیدونم چیکار کنم خسته شدم...اصلا اعصابم نمیکشه...😔😔

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط باید با زبون نرمش کنی همین 

وقتی مامانم حرف از شوهرم میزنه استرس میگیرم😔😔

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه
2728
زور گوییشو نمیدونم ولی با عصبی باید صبر داشته باشی وقتی عصبی میشه ساکت باشی و تو آرامش بهش حرف بزنی ...

نه خیلی زور گو اما هست...بعضی جاها یه عکس العملایی نشون میده که اگه دنبالش و بگیرم جنجال به پا میشه ...چه جوری مطیعش کنم الانم حامله ام و حساس تر شدم...

نمیدونم چه جوری رابطه مامانمو با شوهرم خیلی خوب کنم....خیلی ساله مشکل دارن

چرا

نمیدونم نمیتونم چیزی بگم...مثلا میگه چرا اینو گفت چرا اونجوری کرد چرا اینجوری کرد😢😢😢خسته شدم

یه سری تمرینات مثل یوگا انجام بده تا ارامش بیشتری داشته باشی تو نت سرچ کن و هرکدوم که خوبه و میتونی انجام بدب حتتتما انجام بده

وقتی ارامش داشته باشی توی رفتارت مشخص میشه که باعث میشه شوهرت هم اروم بشه دو کم کم درجه عصبانیتش کم میشه

از کلمه چَشم زیاد استفاده کن مخصوصا تو دعوا😉 برا خودش پروپانولی😁 شوهرت ادوم میکنه ولی نامحسوس کار خودتو بکن

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
نمیدونم نمیتونم چیزی بگم...مثلا میگه چرا اینو گفت چرا اونجوری کرد چرا اینجوری کرد😢😢😢خسته شدم

خب اینجا به نظرم مقصر مادرتون نه شوهرت 

مامانت احترامش واجبِ اما متوجهشون کن که عروس و داماد همینن از خییلی کاراش بدت میاد اماااا باید تحمل کنی و هییییچی نگی

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
روز بد خوب میشه آدم بد نه

ادم بدی نیس خیلی پر توقعه و حساس عکس العملش هم زیاده

2706