2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

الهی ب عالیترین نحو و بزودی زود حاجترواشین الهی آمین
الهی عوض دعای خیرتون رو هزاران برابر ببینین

اگه قابل باشم برای حاجت شما خوندم

لطفا برای نی نی دار شدن سحر بعد از چندین سال انتظار

و آشتی کردن ی خانم با همسرشون دعا کنین

الهی عاقبت بخیر باشین الهی آمین
ممنون💕💕💕💕💕

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین. همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

برای حاجت دوستان هم صلوات فرستادم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین. همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
الهی ب عالیترین نحو و بزودی زود حاجترواشین الهی آمین الهی عوض دعای خیرتون رو هزاران برابر ببینین ...

خدا خودش یاری دهنده ی همه ی مسلمانان باشه و گره از کارشون وا کنه

الهی آمین 💚💚💚

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
خیلی ممنون عزیزم حاجت روا بشی انشاء الله

ممنونم . الهی با شما خانمی.خداوند مهربان ب شما و عزیزانتون سلامتی و طول عمر باعزت عطا کنند الهی آمین💝💝💝💝💝

ممنونم . الهی با شما خانمی.خداوند مهربان ب شما و عزیزانتون سلامتی و طول عمر باعزت عطا کنند الهی آمین ...

فدات بشم ممنون بابت دعای قشنگت💚💚

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
فدات بشم ممنون بابت دعای قشنگت💚💚

خدا نکنه گلم.🌹 الهی از جمیع بلایا محفوظ باشین الهی آمین💮💮💮

2706