2737
2734
عنوان

نکسیوم 20

16319 بازدید | 54 پست

نکسیوم (Nexium) نام تجاری داروی (اسموپرازول) , برای درمان علائم بیماری ریفلاکس معده (GERD)...

این قرص با عنوان نکسیوم 20 توسط دکتر یوسفی فوق تخصص گوارش کودکان

برای درمان علائم بیماری ریفلاکس معده (GERD) برای نوزاد من در سن 6 تا 12 ماهگی در چندین دوره تجویز شد.

با توجه به کمبود (عملا پس از فروردین 97 نایاب شد) این قرص، خواهش کردم دوستان این رو به صورت مسافری آوردند حالا که دوره درمان کودکم تمام شده یک بسته پلمپ دارای چهار ورق در هر ورق 7 عدد قرص و دو ورق تکی ازش باقی مانده که با توجه به کمبود این دارو برای کسانی که بهشون تجویز شده مناسب است و به قیمت خرید در اختیار شون خواهم گذاشت.

بسته پلمپ تاریخ انقضا تا 03/2021 و دو ورق دیگه تا 12/2019 است.
قیمت خرید هر بسته 60000 تومان
دو ورق تک هم  هر ورق 10000 تومان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام موجو دارین؟

سلام عزیزم من ۲۰ بسته پود نکسیوم ۲۰ دارم که به سختی تونستم پیدا کنم دونه ای ۳۰ خریدم به خاطر اینکه قاچاق هستش گرونه دخترم از بس بد دارو هستش کلا ۸ تاشو به زور بهش دادم ۲۰ تا دیگه مونده 

2738
من میخوام نکسیوم 20 را

سلام عزیزم من ۲۰ بسته پود نکسیوم ۲۰ دارم که به سختی تونستم پیدا کنم دونه ای ۳۰ خریدم به خاطر اینکه قاچاق هستش گرونه دخترم از بس بد دارو هستش کلا ۸ تاشو به زور بهش دادم ۲۰ تا دیگه مونده 

2706