2733
2734
عنوان

بین دوراهی پول و دلم موندم کمک کنید

207 بازدید | 25 پست

سلام دوست جونام

من بین ی دوراهی موندم لطفا نظرتون رو بگین 

از ی طرف مشکلات شدید مالی داریم و حقوق همسرم اصلا کفاف مخارج و قسط هامون رو نمیده و کلی تحت فشار هستیم

از ی طرف من شخصیت و روحیه ام اصلا به کارهای اداری نمیخوره و خیلی اذیت میشم ولی کارهای هنری و دستی رو خیلی دوست دارم و البته لستعدادش رو هم دارم

کارهای زیادی بلدم مثل تزیین وسایل جهیزیه انواع غذا و ژله و دسر واسه مهمونی قالیبافی ساخت تاج و تل با نگین حکاکی روی انواع میوه و میوه ارایی و تا ی حدی گل آرایی

ولی اینها چیزهایی نیستن ک بتونم ازشون پول دربیارم

از طرفی هم مجبورم برم سرکار و کمک خرج همسرم باشم چون بنده خدا خیلی تحت فشاره 

حالا با توجه به همه اینها الان دوتا پیشنهاد کار دارم که میخوام نظرتونو راجب بهشون بدونم

یکی یه کارگاه قالیبافیه که من عاشق کارش و محیطش و افرادش هستم و مسیرش خیلی نزدیکه بهم و اینکه تایمش ازازه و هرموقع نیاز باشه نمیرم چون اصلا اصلا سختگیر نیستناما خوب نهایتا بتونم 400 تومن در ماه ازش حقوق بگیرم

اما ی کار دیگ هست برای بازاریابی هستش که کارش رو دوست ندارم چون میدونید ک کار بازاریابی جوریه ک هزارتا نه میشنوی و هزارجور حرف تا بالاخره یکی ازت بخره و مسیرش هم خیلی بهم دوره و تقریبا یک ساعت تو راه هستم تا برسم اونجا یا برگردم خونه و اینکه تنها یک روز و نیم درماه مرخصی دارم و کاملا درگیر اونجا میشم اما بین 1 میلیون تا 1500 حقوقش هستش 

خواهش میکنم با توجه به توضیحاتم نظرتونو بگین بدجوری مستاصل شدم و نمیدونم چیکار کنم

...

گزینه دو

درامد بیشتر

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بازاريابي بگير نگير داره بعد مدتي خسته ميشي، اما قاليبافي بهتره ،بعدا داخل خونت کار کن

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معلومه اولی ، اول خودت ذهنت و جسمت بعد پول فکر نکن شوهرت قدردان کارت میشه اگه تازه خوب باشه ولی کم کم میشه وظیفه ات و تازه کارای خونه هم هست تازه یه کم خسته باشی و نق بزنی و له خودت و خونه نرسی  که دیگه هیچ میشی ...

هیچکدام بشین تو خونه گیر درست کن بفروش برو مزون های عروسی برای گل ارایی و میوه ارایی درامدش بیشتره

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2738
وای بازار یابی نرو بنظرم ادم افسرده میشه از بس نه میگن تازه بعضی آدما هم یه رفتار خیلی بدی با آدم دا ...

اره خودم هم همین حسو دارم ولی جز بازاریابی هیچ.کار دیگه ای پیدا نمیکنم😞

...
هیچکدام بشین تو خونه گیر درست کن بفروش برو مزون های عروسی برای گل ارایی و میوه ارایی درامدش بیشتره

اخه چطوری بفزوشم

یعنی چی برم مزون های عروسی؟ یعنی اینا ک تشریفات مجالس هستن؟

...
من کارمندم با راه دور و حقوق بالا بازاریابی کار هر کسینیست.خیلی حوصله و روابط اجتماعی بالا می خواد. ...

روابط عمومی ام بالاس ولی میترسم اینقدر نه بشنوم ک افسرده بشم

...
2706