2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
 عزیزم وجدانی واقعا خوبه یا تبلیغشو میکنی فقط؟ چون بنده خدا پولش محدوده الکی خرج نکنه

دوستان نی نی سایتی خیلی تعریفشو کردن، پرونده های خودم و خواهرام بخوبی انجام داد. واقعا وکیل خوبی. کاری که واقعا راه نداشته باشه بهتون می گه و دیگه نیازی هم به هزینه نیست ب خلاف وکلای دیگه.

09123666928

2738
انقدر تبليغ ميكنيد يعني وكيل ببخوديه وگرنه وكيل خوب انقدر مبلغ نداره

خدمات خوب را در هر زمینه ای باید معرفی کرد تا افراد بیخودی مثل شما اونارو سرکیسه نکنن و مشکلاتشونو چند برابر نکنن. یعنی از دیدگاه ادم بیخودی مثل شما نایک و ادیداس و بنز و ... حتما خوب نیستن که سالانه میلیاردها دلار صرف تبلیغ و معرفی می کنن  

خدایا آن ده که به

سلام وکیل برای انجام کار های خانوادگی خیلی زیاده اما دوستم که میخواست طلاق بگیره وکیلش خیلی خوب نبود نتونست خوب مهریه اش رو کامل اما دختر خالم یه وکیل خیلی خوب گرفته بود اون براش تمام مهریه رو گرفت به همراه حق نفقه و... حتما سعی کنید از وکیل خوب برای طلاق استفاده کنید چون خیلی بهتون می تونه کمک کنه. اسم وکیل رو دقیقا یادم نیست تو نت سرچ کنید وکیل دیوان سالار برات میاره. راستی اگه فرزند داری خوب به حضانتش فکر من احساستی تصمیم نگیر چون اگه توان مالی و... حضانت رو نداشته باشی بچه ات اسیب می خوره.

وکیل من خیلی ماهه تمام پرونده هام به نفعمه یه حالی میکنم باش عشقه عشققققق دهن شوهرم سرویس شد

لطفا دوستیم رو قبول کن 

اگه چند ساله منتظری بدون تنها نیستی منم مثل خودت سالها برای داشتنش دعا کردم و تو ناب ترین زمان ک اصلا فکرشو نمیکردم خدا دامنم رو سبز کرد ک هر روز هزاران بار شاکرم و برای شما دوست عزیزم ک در آرزوی داشتن اولاد هستی دعا میکنم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

قبول کلیه پرونده های حقوقی کیفری خانواده 

با تیمی از وکلای پایه یک و قضات بازنشسته

خانواده مربوط به طلاق حقوق مالی مهریه نفقه اجرت المثل استرذاد جهیزیه حضانت و غیره

۰۹۲۱۲۹۳۶۸۱۶

2706