موضوع بحث

رنگ مو زیتونی یا نسکافه ای؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27020 بازدید | 59 پست
1389/12/28
|
21:05

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

مامان نخودی جون نسکافه ای روشن حتما کرده بودی
من خودم خیلیا رو دیدم اکثرا که نسکافه ای کرده بود این رنگی شده بود
میتونستی بری یکم تیرش کنی اگه که بد شده بود...به هرحال وظیفه آرایشگره رنگ مورد نظرتو دربیاره
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
منم دودل بودم چکارکنم ولی بااین آماری که از نسکافه ای بدست اومد شنبه نسکافه ای میکنم ولی قبلاکه زیتونی کرده بودم خیلی بهم میومد سنم بالانرفته بود وبا یک رژ لب و یک مداد چشم کلی تغییر میکردم پوستم هم سبزه است
من متوجه نشدم برای اوناییکه پوستشون روشنه کدومش خوبه.من پوستم سفیده.صورتم کاملا گرد.چشمامم قهوه ای.موهام مشکیه ولی پرکلاغی نیست.زیتونی به من میاد یا نسکافه ای؟میخوام جوونتر از اینی که هستم به نظر بیام.)25سالمه)میشه مارک و شماره رنگ بذارین؟خیلی ممنون
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
مبارکه یاسی جان.شوهرت خوشش اومد؟میشه به سوال منم جواب بدی؟
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
ممنونم عزیزممممممممممممممممممممممم اره خیلی خوشش اومد

پوست روشن عسلی بهتره

پوست تیره نسکافه ای بهتره

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.