2733
2734

کلا اخلاقم جوریه که تا حالا به کسی نگفتم برو فلان چیزو واسم بخر .کلا قبل بارداریمم همینجوری بودم از نظر خوراک و پوشاک هیچوقت نشده بگم فلان چیزو میخوام .... خریدن میخورم نخریدنم مهم نیس😐😐😐ولی من عمرا بگم دلم فلان چیزو میخواد.

خونه مامانم برم خودشون میرن واسم خوراکی میگیرن ولی من اصلا نمیگم چی دلم میخواد😞شوهرمم خودش واسم میخره ولی بهش نگفتم چیا دلم میخواد😑😑

تا الان خیییییلی چیزا دلم خواسته ولی نخوردم به کسی هم نگفتم واسم بگیره ... یعنی چیزی میشه؟یا الکی میگن اگه زن حامله فلان چیزو بخواد و نخوره فلان و بهمان میشه؟!

💖

نه بابا کلک بارداراست و خواسته هاشونو برآورده کنن😆😆😆😆چیزی نمیشه ک

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ن خیچی نمیشه فقط چون آدم بارداره حساسه نخوری خودت دق میکنی😁 من ک اگه چیزی دلم بخواد برام نخرن گریم میگیره و های های گریه میکنم🤣

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
2738
عزیزم چرا نمیگی؟ خب اون بنده خداها از کجا بدونم بهشون بگو چه اشکالی داره

اره اونا که خبر ندارن چیزایی که خودشون میدوننو میخرن واسم ولی اون چیزایی که دلم میخوادو نمیگم بهشون😐😐😐

💖
گفتم یموقع راستی راستی جاییش سیاه نشه😐🤣🤣

اصلا به دلت بد نیار ان شاء الله شانس و بخت نی نی ات سفید مثل برف و موهاش و مژه هاش و ابروهاش سیاه عین شبق میشه

هر چی هم دلت خواست بگو به همسرت

اینکه برات کاری کنه بهش خیلی احساس خوبی خواهد داد 

😁
ن خیچی نمیشه فقط چون آدم بارداره حساسه نخوری خودت دق میکنی😁 من ک اگه چیزی دلم بخواد برام نخرن گریم ...

اخی🤣🤣🤣منم الان دلم از اون ترشکا میخواد قرمز ترشا😑😑😑شوهرمم بیرونه بهش بگم میگیره ولی دلم نمیخواد بهش بگم😐

💖
اصلا به دلت بد نیار ان شاء الله شانس و بخت نی نی ات سفید مثل برف و موهاش و مژه هاش و ابروهاش سیاه عی ...

ای جان ایشالا😊

تمرین میکنم اخلاقم درست بشه انشالله بارداری بعدی هرجی دلم خواستو بگم

💖
2706