1147
648
عنوان

خاطره های خوب زندگیتون چیا هستن؟

426 بازدید | 67 پست

مثلا قدم زدن زیر باران....خوردن یک بستنی تو هوای سرد....رفتن بالای یک برج بلند و تماشای مناظر اطراف....یک پکنیک دسته جمعی....یک تولد خاطر انگیز....یک سوپرایز یاکادوی غیر متنظره...یک شنای عالی توی دریا....مسافرت به خارج......یک عروسی باحال....اولین دیدار با عشقتون....غذا خوردن تو یک رستوران عالی و شیک....اولین روز دانشگاه....وقتی که مدرک فارغ التحصیلیتون را گرفتین...لذت های که ارزو  دارین دوباره تکرار بشن....

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

بهترین بهترینش از زمان اولین دیدار با همسرم تا صیغه محرمیتیکه بینمون خوندن یکماه دقیقا خیلی شیرین بود

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  

من بهترین خاطراتم فقط واسه مجردیمه لحظه به لحظش خوش گذشت،یه اکیپ دوست بودیم که دوستم که همسایمونم بود زیرزمین خونشونو پاتوق کرده بود تقریبا همش اونجا بودم وقتی از دانشگاه میومدم بدون اینکه برم خونمون یکراست میرفتم اونجا شبا هم مادرم به زور ازون زیرزمین بیرونم میکشید🤣

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند

تو برف و سرما وقتی همسرم میومد شهری که دانشحو بودم دیدنم اون موقع دوست بودیم از ساعت نه صبح تا شش عصر خ حال میداد بعد ازدواج هم زمستون همون شهری که با هم آشنا شدیم تو دانشگاه ارومیه رفتیم چه حال داد یاد دوران مجردی یااااادش بخیییییر 

غروب زیباست اما نه در غربت.....   
1194
من بهترین خاطراتم فقط واسه مجردیمه لحظه به لحظش خوش گذشت،یه اکیپ دوست بودیم که دوستم که همسایمونم بو ...

چیکار میکردین اون تو؟😁

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  

بهترین خاطرم لحظه ایه که دخترم دنیا اومد و روی سینم گذاشتنش🤩چشماش باز بود و منو نگاه میکرد،اصلا باورم نمیشد بعد از ۷ ساااال و کلی زجر و سختی بالاخره دخترم تو بغلمه۰😭از ذوق و ناباوری فقط گریه میکردم

از خدای مهربون میخوام هرکسی در انتظار بچه هست خدا زود زود زوداین لحظاتو نصیبش کنه

🌹خدای مهربونم لطفا زود زود زود به همه ی مامان باباهای منتظر نی نیای سالم و صالح بده🌹😍 الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم😍  

ماکه تابستونا هر جمعه دسته جمعی میریم پیکنیک خیلی خوش میگذره

بعد مامانم همیشه سوپرایزم میکنه عاشقشم ب مولا 

بستنی هم دیشب رفتیم بیرون با همسری تو هوای سرد گفتم برام بستنی بخر خوردم یخ بستم 

تولدمم همیشه مامانم برام میگیره 

بهترین خاطره هام تو شهربازیه 😀

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طُ هَـمونـ خونے ڪِـ هَر لَحظـه تو رَگـ هاے مَنع😻❤
روی چمنای دانشگا با عشقم داشتیم نهار میخوردیم  ای جااان

بهم رسیدین؟

1179

خاطرات دانشگاه با دوستام بیرون می رفتیم وقتی همسرم که اون موقع دوست بودیم دیدنم می اومد بچه ها میگفتن بگو برامون ذرت مکزیکی بخره اونم دوتا بزرگ میخرید با پیتزا میبردم شب خوابگاه می خوردیم 

غروب زیباست اما نه در غربت.....   
چیکار میکردین اون تو؟😁

خوش میگذروندیم🤣 خل بازی گاهی وقتا هم دوس پسرامونو یواشکی میوردیم دور هم بگو بخندو مسخره بازی

اپیلاسیون میکردیم🤣مزاحم تلفنی مردم میشدیم

لواشک میخوردیم آرایش میکردیم،گاهی هم کتک کاری میکردیم🤣

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند

روز دنیا اومدن دخملم. وقتی دادن بغلم های های گریه کردم. ماماها بالا سرم میگفتند تا حالا که درد داشتی گریه نکردی حالا . دلم پر بود از دست همسرم. اونجا تلافی کردم. یعنی اشک شوق و اشک ناراحتیم از دست شوهرم قاطی شده بود.سبک شدم بعدش. 

835