2733
2734
چطور بیمارستان مفید وقت گرفتی دکتر غفرانی ویزیت کرد پسرتون؟  دکتر اشرفی میگن شیوه های درمان ...

انشاالله هر چه زودتر خوب بشن دعا کنیم.

یک آشنایی داشتیم از طریق اون.

میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید.ممنون
انشاالله هر چه زودتر خوب بشن دعا کنیم. یک آشنایی داشتیم از طریق اون.

سلام خوبی عزیزم 

ی نفر به من یک دکتر معرفی کرده به اسم زمانی مگه شیوه درمانش با اشرفی و ... فرق داره 

میخواهم نوبت بگیرم ببرم از اون هم مشاوره بگیرم ببینم چی میگه اگه نتیجه داشت بهت آدرس و تلفنش میگم بعد ماه رمضان میخواهم ببرم 

منم خیلی دوست دارم غفرانی پسرم ویزیت کنه 

ببینم منم تونستم نوبت واسش بگیرم 

راستی تشنج گل پسرت گفتی سرش میوفته چجوری یعنی؟

شنتیا جدیدا یهو گردنش میبره به سمت عقب ، عه هم میگه 

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خوبی عزیزم  ی نفر به من یک دکتر معرفی کرده به اسم زمانی مگه شیوه درمانش با اشرفی و ... ...

سلام 

اره حتما ببر بالاخره استادشون هست تو ایران حرف اول میزنه.

چه خوب رفتید نتیجه رو هم بگو عزیزم.پیش زمانی.

راستی اصلا نگران نباش من از چند نفر که پزشک هستن پرسیدم این تشنج که ام ار ای سالمه روی حرف زدن راه رفتن و ... تاثیر بد نمیخوره میگن تومور مغزی اینطوریه.این بچه ها خوب میشن توکل کنیم به خدا.

یه آشنایی دقیقا مثل پسر من بود پسرش میگفت ۱ سال تشنج و داروی الکی تا رفت پیش اشرفی با اسکن مغزی دردش فهمید با یک قرص ایرانی میگفت پسرش تشنج ش متوقف شد و ۵ سال تحت کنترل و درمان بود تا اینکه الان ۱۷ سالشه خوب و سالمه هیچ مشکلی هم نداره.به من میگفت اصلا نترس زمان بده ولی قابل درمان.اول خدا کا خودش حتما مراقب بچه هامون بعد هم دکترا.اونا که نعوذبالله خدا نیستن.اره عزیزم گردن میاد سمت پایین یعنی یجورایی زمین میزنه .بدن شل میشه.

سلام  اره حتما ببر بالاخره استادشون هست تو ایران حرف اول میزنه. چه خوب رفتید نتیجه رو هم بگو ...

چه خوب خداروشکر 

راست میگی فقط زمان باید بدیم 

خدا پسرات حفظ کنه برات عزیزم

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش
2731
رفتم پیش زمانی حتما بهت خبرش میگم

سلام خیلی لطف میکنی

عزیزم یدونه دیگه بگم که دقیقا حالتاش مثل پسرت و فامیلمونه و اونا ارث داشتن اونم دارو میخورد بازم تشنج میشد ولی دوسال دارو خورد الان خوبه خوبه فک کنم ۱۰ سالشه باشه.

داروشم قطع شد.

ممنون میشم عزیزم.

همون طور پسر ای گل شما رو.توکل به خدا

.

سلام خیلی لطف میکنی عزیزم یدونه دیگه بگم که دقیقا حالتاش مثل پسرت و فامیلمونه و اونا ارث داشتن اونم ...

پرسی فدات شم 

ایشالا پسرمنم زود خوب شه 

خدا سلامتی به تک تکشون برگردونه و از شر این داروها خلاص شن

پرسی فدات شم  ایشالا پسرمنم زود خوب شه  خدا سلامتی به تک تکشون برگردونه و از شر این دارو ...

سلام عزیزم خوبی پسر گلت بهتره؟

پسر من متاسفانه چند روز یه با وجود اینهمه قرص بدتر شده و میخوام بیارم پیش اشرفی همه میگن ببر پیش اشرفی نمیخوام بستری بشه.شما که پیش اشرفی میبری چطوریه اخلاقش؟منظورشان از اسکن مغزی که اشرفی میکنه میدانید چیه؟الان که هوا گرمه رژیم غذایی پسرت چطوریه بازم گرمیجات رعایت میکنی؟راستی ویزیت و نوار مغز هزینش چقدر اونجا؟

2738
سلام عزیزم خوبی پسر گلت بهتره؟ پسر من متاسفانه چند روز یه با وجود اینهمه قرص بدتر شده و میخوام بیار ...

سلام عزیز دلم 

اسکن مغزی اشرفی برای پسر من انجام نداد 

ویزیتش 60 فکر کنم 180 هم هزینه نوار 

نسبت به جاهای خصوصی دیگه پایینتر میگیره 

دکتر خوبیه کم حرف اما تشخیصش درست 

رژیم کتوژنیک شنتیا منتفی شد آزمایش متابولیکش مشکل داره 

قرار بفرستن آلمان آزمایشش اون موقع میگن قطعی اختلال متابولیک داره یا نه 

اگه اختلال متابولیکش باشه تشنجش هم میتونه از اون باشه یعنی بت درمان و دارو متابولیک تشنجش هم کنترل شده 

الان دو شب بیمارستان بستری تب بالا داره دیگه داغون شدم بخدا 

اشرفی بستری نمکینه خوشگلم 

پن پسرم الان سرما شدید خورده سرفه و تب بالا 

تبش از 39 و 40 پایینتر نمیاد

اشرفی بستری نمکینه خوشگلم  پن پسرم الان سرما شدید خورده سرفه و تب بالا  تبش از 39 و 40 پ ...

انشاالله که سالم سالمه خدا خودش کمک کنه معجزه کنه شنتیا سالم باشه زود خوب بشه.باز شما خیالت راحته یکم بزرگ تره خوب حرف میزنه حرف گوش میکنه.پسر من خیلی کوچولو تو این وضعیت از پوشک گرفتمش خودمم الان مشکل دیسک گردن و .. گرفتم .میدونم خیلی سخته کدوم بیمارستان ؟مفید رفتی.

انشاالله که سالم سالمه خدا خودش کمک کنه معجزه کنه شنتیا سالم باشه زود خوب بشه.باز شما خیالت راحته یک ...

الهی خیلی سختت اینجوری ، خدا کمکت کنه 

ممنونم عزیزم گل پسر شما هم همینطور 

نه طب کودکان آوردمش 

میگن اینجا از مفید بهتره 

الهی خیلی سختت اینجوری ، خدا کمکت کنه  ممنونم عزیزم گل پسر شما هم همینطور  نه طب کودکان ...

سلام ممنون خدا حتما کمکمون میکنه.راستی دیشب پیش دکتر اشرفی بردم.انشاالله خدا خودش با این دکتر پسرم خوب کنه.

2706