2733
2734

سلام روز بخير پسرم آمادگي . دو ماه کابوس مي بينم براي کلاس اول رفتنش . اصلا نمي دونم کجا بفرستم . مهم برام فقط سلامتي ش هست که آسيب نبينه . 

شروع رژيم 97/07/22---وزن شروع69--67--66/5--66_۶۵--64--63وزن هدف >>> 57

غیر دولتی خلوت و خوب 

وگرنه غیر انتفاعی خوب غیر انتفاعی جدیدا خیلی زیاد شده دقت کنید انتخاب بکنید

دولتی خدای کلاس های چهل نفره خیلی بده معلم تمام تلاشش را هم که بکنه نمیتونه به چهل تا بچه رسیدگی کنه

هرکی هرچی دلش میخواد میگه، آخرش میگه من دلم صافه...انگار دل ما فرفریه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مادر منم سر داداشم همین مشکلو داشت و خیلی استرسی بود مشکل مالی نداشت و خودشم فرهنگیه اما در نهایت گذاشت دولتی به همه هم همینو میگه

اما برای راهنمایی ب بعد یا یه کار کن تیزهوشان قبول شه یا بذار غیردولتی خووب یا حتی دولتی خوب از نظر محل و اخلاق 

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2728

بستگی به مدرسه ش داره دولتیایی هستن که خیلی خوبه ولی اطراف ما دولتی خوب نبود گذاشتم غیردولتی امسال ششمه خیلی خوبه مدرسه ش ومدیریتش 

تعدادبچه ها کمه رسیدگیشون بیشتر حواسشونم بیشتر به بچه هاس

گله از دست کسی نیس ، مقصر دل دیوانه ماست😊

عزیزم  من همین پارسال همین مشکل داشتم با کلی تحقیق و جستجو آخر به نتیجه رسیدم که دخترم رو غیر انتفاعی بفرستم چون هم ریز اندام بود دخترم و منطقه ای که ماهستیم سطحش پایین و مدارس دولتیش اصلا رسیدگی نمیشه مثلا من رفتم داخل مدرسه با شوهرم و دخترم بعد زنگ تفریح یهو ۵۰۰ ۶۰۰ دانش آموز هجوم آوردن بیرون یعنی بچه های ریز له شدند یا داخل کلاس ۴۰ نفر میشوندند  و از این حرفا 

البته خودم دولتی خوندم ولی ما  اون موقع خونمون بالا شهر بود 

من که خیلی راضیم از غیر انتفاعی دخترم هم رسیدگی خوبی دارن و خیلی منظم وتمیز 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
عزیزم مادر منم سر داداشم همین مشکلو داشت و خیلی استرسی بود مشکل مالی نداشت و خودشم فرهنگیه اما در نه ...

تیزهوشان و نمونه دولتی برداشته شده گلم 

منم سر انتخاب مدرسه برای دخترم همین استرس ها رو داشتم

آخر هم مدرسه دولتی بردم و خیلی هم راضی هستم 

فقط محیط مدارس پسرانه فرق میکنه

خوب دقت کن و اگر مدرسه خوب و ایمن از لحاظ اخلاقی پیدا کردید بگذار 

اصلا هم به دولتی و غیر دولتی فکر نکن

منم سال دیگه پسرم رو غیردولتی میگذارم 

2738
تیزهوشان و نمونه دولتی برداشته شده گلم 

بله در جریانم داداش منم امسال حلی1 قبول شد اما به هر حال این مدارس که جمع نمیشن به روش دیگه ای دانش اموز میپذیرن

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
بله در جریانم داداش منم امسال حلی1 قبول شد اما به هر حال این مدارس که جمع نمیشن به روش دیگه ای دانش ...

آهان 

آخه پسر دخترعموم  پارسال شرکت کرده بود ولی به دلیل اینکه این مدارس دیگه دانش آموز نمیپزیره مجبور شد بزاره غیر انتفاعی 

اصلا اشتباه نکن حتما بزار دولتی این بچه های غیردولتی خیلییی لوس و پرتوقع هستن و پولدار بعدا بچتون توقعش میره بالا میگه فلان چیزو دوستم داره منم باید داشته باشم یعنی تا الان هیچ بچه ای ندیدم غیرانتفاعی بره و مثل بچه آدم باشه

2706