2726
عنوان

خوابیدن های مکرر زیر سینه مادر

1393 بازدید | 35 پست

سلام . دو ستان دختر سه ماهه ای دارم که در روز یکی دوبار زیر سینه ام میخابه .بیدارش میکنم دو تا مک میزنه دوباره میخوابه و خب نمیتونه درست شیر بخوره..تا میذارمش سرجاش گریه میکنه و گرسنه اس ..خسته شدم انقدر که باید ساعتها زیر سینه ام باشه..کسی نی نی اش این مدلی بوده..راهکاری دارید؟ و دلیل این خوابیدناش چیه ؟

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 

وقتی خابید از کنارش بلند شو 

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم. 

قندش پایین نیس؟

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول دنیا اومدن زردی نداشته؟

2728
مال من این مدلی بوده  الانم دیگه شیرخودمو نمیخوره پس میزنه ناراحتم کاری ازم برنمیاهمه روشها رو ...

نی نیتون کل روز اینجور بود ؟؟ چند ماهگی دیگه شیرتون را نخوزد ؟؟

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
نی نیتون کل روز اینجور بود ؟؟ چند ماهگی دیگه شیرتون را نخوزد ؟؟

نه همیشه گاهی الان دیگه نمیخوره حالایه موقع هایی نیم ساعت باهاش ورمیرم تا۵دقیقه بخوره 

۳ماه

کاربر قدیمی ام  ❤پاییز بهاریست که عاشق شده است❤
2706