2726

الان یه پیج بودم، پرسیده بود بزرگترین پشیمونی زندگیتون چیه؟؟

کلی گفته بودن ازدواج! ازدواج نحسم! کلیم تایید کرده بودن

واقعا چرا ؟! 

انقد بالاس آمار پشیمونی از ازدواج؟!!؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

عزیزم همشم باور نکن بیشترشون از دهن بینی میگن خیلیاشون جوگیرن تا یکیو ببینن یچی میگه شروع میکنن چس ناله

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا نمیدونم. من پشیمون نیستم ولی اینقدر از شوهرم کفری ام که غذای امروزشو ظرف نکردم ببره.😌

چرا کفری

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2728

خیلی دلیل ها میتونه داشته باشه یکی دو تا نیست از شرایط اقتصادی جامعه بگیر تا مسایل تربیتی اسیبهای دوران کودکی  و .....

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من
عزیزم همشم باور نکن بیشترشون از دهن بینی میگن خیلیاشون جوگیرن تا یکیو ببینن یچی میگه شروع میکنن چس ن ...

اره شاید...درسته

اما اینجام خیلی میبینیم

ازدواج سنتی.و دوستی قبل ازدواج.باعث پشیمونی میشه.

اولی به دلیل ایجاد نشدن علاقه و نشون دادن رفتار طرفین بعد از عقد.دومی هم شک مداوم و متلک اطرافیان 

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)

ببخشید رک میگم ولی ۸۰ درصدشون بخاطر اینکه وقتی ازدواج میکنن ب حرف پدر مادرشون نمیرینن بدبخت میشن میرن خودشون از کوچه بازار پیدا میکنن میکنن مرد اینده ی پدر مادر زور میگن بعد چیزی شد نمیتونن که حرفی بزنن چون خواسته ی خودش بوده با پای خودش رفته و ‌........ دل پدر مادرو شکسته     

برای اینکهپیش از ازدواج هیچ شناخت و تصوری راجع بعدش نیست و ادمها اغلب کمال گران و تنبل 

یعنی انتظار دارن همه چیزا خوب و هلو بپر تو گلو باشه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706