1093
648

الان یه پیج بودم، پرسیده بود بزرگترین پشیمونی زندگیتون چیه؟؟

کلی گفته بودن ازدواج! ازدواج نحسم! کلیم تایید کرده بودن

واقعا چرا ؟! 

انقد بالاس آمار پشیمونی از ازدواج؟!!؟

ما به فلک بوده‌ایم،یار ملک بوده‌ایم/باز همان جا رویم،جمله که آن شهر ماست/خود ز فلک برتریم، وز ملک افزونتریم/زین دو چرا نگذریم؟منزل ما کبریاست/گوهر پاک از کجا؟عالم خاک از کجا؟/بر چه فرود آمدید؟! بار کنید،این چه جاست؟؟!

واقعا نمیدونم.

من پشیمون نیستم ولی اینقدر از شوهرم کفری ام که غذای امروزشو ظرف نکردم ببره.😌

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش میشد خاطرات خوب رو قرص کرد، وقتایی حالت بده مثل آرامبخش بخوری.

عزیزم همشم باور نکن بیشترشون از دهن بینی میگن خیلیاشون جوگیرن تا یکیو ببینن یچی میگه شروع میکنن چس ناله

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پشت و پناهم تویی  خودت مواظب تو دلیم باش🙏همسرم دنیامه♥️
واقعا نمیدونم. من پشیمون نیستم ولی اینقدر از شوهرم کفری ام که غذای امروزشو ظرف نکردم ببره.😌

چرا کفری

ما به فلک بوده‌ایم،یار ملک بوده‌ایم/باز همان جا رویم،جمله که آن شهر ماست/خود ز فلک برتریم، وز ملک افزونتریم/زین دو چرا نگذریم؟منزل ما کبریاست/گوهر پاک از کجا؟عالم خاک از کجا؟/بر چه فرود آمدید؟! بار کنید،این چه جاست؟؟!

خیلی دلیل ها میتونه داشته باشه یکی دو تا نیست از شرایط اقتصادی جامعه بگیر تا مسایل تربیتی اسیبهای دوران کودکی  و .....

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من
1082
عزیزم همشم باور نکن بیشترشون از دهن بینی میگن خیلیاشون جوگیرن تا یکیو ببینن یچی میگه شروع میکنن چس ن ...

اره شاید...درسته

اما اینجام خیلی میبینیم

ازدواج سنتی.و دوستی قبل ازدواج.باعث پشیمونی میشه.

اولی به دلیل ایجاد نشدن علاقه و نشون دادن رفتار طرفین بعد از عقد.دومی هم شک مداوم و متلک اطرافیان 

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)
1101

ببخشید رک میگم ولی ۸۰ درصدشون بخاطر اینکه وقتی ازدواج میکنن ب حرف پدر مادرشون نمیرینن بدبخت میشن میرن خودشون از کوچه بازار پیدا میکنن میکنن مرد اینده ی پدر مادر زور میگن بعد چیزی شد نمیتونن که حرفی بزنن چون خواسته ی خودش بوده با پای خودش رفته و ‌........ دل پدر مادرو شکسته     

چرا کفری

چون دیشب اینقدر مواد شام رو دیر اورد که به مهمونا برنج دم نکشیده دادیم😐 هی میگفت میام الان. ولی بعد از مهمونا رسید. کلی خجالت کشیدم.

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش میشد خاطرات خوب رو قرص کرد، وقتایی حالت بده مثل آرامبخش بخوری.
1090

بابای من اعتقاد داره هفتاد درصد مشکل ازدواج ها سر مسایل مالیه که فکر کنم تا حدی هم درسته نظرش،مخصوصا از وقتی اوضاع اقتصادی بهم ریخته و خانواده ها مشکل مالی دارن بیشتر منظور حرفشو متوجه شدم

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من
ببخشید رک میگم ولی ۸۰ درصدشون بخاطر اینکه وقتی ازدواج میکنن ب حرف پدر مادرشون نمیرینن بدبخت میشن میر ...

یه بخشایی از نظرتونو قبول ندارم عزیزم چون خیلی از ازدواجا با اجبار خانواده ها بوده و بعد از مدتی ب پشیمونی و طلاق رسیده انقد شناخت کم بوده ک بعداا خود پدرومادرم پشیمون شدن چ برسه ب طرفین .

یا اینکه من پدرم با ازدواجم مخالف بوده بدبخت شدم یا پشیمونم ؟خیر جز یکی از خوشبخت ترین ادمام ک با وجود تمام مشکلات یه ثانیم پشیمون نشدم 

ازدواج سنتی.و دوستی قبل ازدواج.باعث پشیمونی میشه. اولی به دلیل ایجاد نشدن علاقه و نشون دادن رفتار ط ...

من ازدواجم سنتی بود تا حالا حتی ندیده بودمش شوهرمو 

وقتی اومدن خاستگاری بابام گفت قبل از عقد ۶ ماه باهم رفت و آمد کنن ببینن اخلاقاشون ب هم میخوره یا نه 

حتی مسافرتم رفتیم باهم

الانم خداروشکر ۱۰۰% راضی ام

ب نظرم ربطی ب مدرن و سنتی بودن نداره 

ب این ربط داره ک ی روزه عقد میکنن بعد تو عقد پشیمون میشن و واسه آبروشون طلاق نمیگیرن 

بعد ک میرن زیر ی سقف میبینن اوضاع خیلی داغونه

خدا جونم مواظب فندوق کوچولوم و بابا جونش و مامان جونش باش 😘😘😘
من ازدواجم سنتی بود تا حالا حتی ندیده بودمش شوهرمو  وقتی اومدن خاستگاری بابام گفت قبل از عقد ۶ ...

ازدواج شما سنتی نبوده.

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)
835