2733
2734
عنوان

از دست دخترم کلاااافه شدم دیگه

436 بازدید | 36 پست

دخترم با پتو و بالشت قهره انگار شب تا صب هزااار دفعه بیدار میشم میبینم نه سرش روی بالشته نه روش پتو خودشو لکه کرده از سرما 

میرم روش پتو میندازم تا سر میچرخونم میبینم پتورو پرت میکنه اون ور انگار بهش سنسور وصله وااای ک کلافه شدم نمیدونم چیکار کنم 

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پتو دو نفره بنداز روش

همین کارو میکنم اما بازم فایده نداره دیوانم کرده 

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...
2738

پسرمنم همینه. منم لباس زیادتنش میکنم بخاریم زیادمیکنم. باخیال راحت میخوابم

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 

ملافه دونفره بنداز روش شب میپیچه به دست و پاش نمیتونه در بیاره،زنداییم برا پسراش اینجوری میکنه

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.
لباس بیشتر کن تنش

تنش میکنم نصف شبی بیدار میشم میبینم درشون آورده دختره بلا پاچه های شلوارشم تا زانو داده بالا خخخخ از گرما فراریه خانم دوهفته هم هست سرماخوردگیش خوبم نمیشه

گرماییه دیگه عزیزم

اوووف خیییلی

2706