2737
2734
عنوان

من یک مادرم که...😢

835 بازدید | 27 پست

سلام دوستای مهربونم

همیشه دعای جمع رو خدا بیشتر قبول میکنه

فقط میخوام ازتون که دعا کنید پسرم راحت از شیرش جدا بشه و اذیت نشه

امروز تلخ کردم( البته بعد از شکست تو از شیر گرفتن تدریجی)

الان خوابید😢😢😢 خیلی پسر تو داری هست، حتی نگفت میخواد😭😭😭 تا حالا همیشه با شیر میخوابید😢😢

از وقتی خوابش برده من اشکام های های میریزه😢

اصلا دست خودم نیست

انگار من وابسته تر بودم تا اون😭😭😭

کل صورتم خیس شده😭😭😭😭

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم انار بگیر و بهش دعای مخصوص که توی مفاتیح هست رو بخون و هر وقت شیر خواست بهش بده.‌به صورت معجزه آسایی خودش بیخیال میشه.‌برای منم دعا کن چون میخوام دخترم رو از شیر بگیرم.‌به نظرم برای مادر سختتره از شیر گرفتن و بیشتر اذیت میشه.‌روایت هم داریم که وقتی بچه بی قراری میکنه یاد بی تابی علی اصغر بی افتین و از حضرت رباب بخوایین دل بچتون رو آروم کنه

2728

کاملا حق داری منم وقتی پسرمو از شیر گرفتم همش همون موقع ها که شیر میخورد بی قرار بودم مهصوصا شبا

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
خیلی سخته. ادم خودش بیشتر وابستست تا بچه. الهی بغلش کن و بوش کن

از صبح فقط بهش محبت میکنم 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه من که وابسته نبود پستونکشو جا گذاشتم خونه مادرشوهرم گفام مامان جا کذاشتیم دیگه نداری گفت باشه😕

شیرم تند کردم نخورد😕

شیشه هم فلفل زدم دیگه نخورد بچم😑خیلی فهمیده ی

زندگی خیلی خیلی به کام ماست😍منتها نه خودش....چیزش😕
2738

الهی عزیزم من بعد از سه ماه زایمانم افسردگی گرفتمو دارو مصرف میکردم به خاطر همین دکتر نزاشت شیر بدم الان که فکر میکنم به دخترم خیلی عذاب وجدان میگیرم ،

باز خدارو شکر کن که شیرتو کامل دادی 

عزیزم انار بگیر و بهش دعای مخصوص که توی مفاتیح هست رو بخون و هر وقت شیر خواست بهش بده.‌به صورت معجزه ...

ممنونم

چشم حتما

چند وقتشه؟

۲۲ ماه و چند روز

عزیزم....... من وقتی پسرم یکسالش بود باردار شدم .‌مجبور شدم ۱۵ ناهگی از شیر بگیرمش. باور کن تا یکماه مریض بودم و همش گریه میکردم. احساس کسی و داشتم که بچه اشو ازش گرفتن..... خیلی خیلی اذیت شدم. درکت میکنم خیلی سخته. 

❤👬❤

منم خداروشکر دو ماهی هست موفق شدم ، باید خودتو کنترل کنی وگرنه نمیتونی تحمل کنی چند شب اول سخته

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏

من هفته پیش دخترم از شیر گرفتم صبرزرد زدم گفتم می می خراب شده گفت میخوام دهنشو زد زود ول کرد کفت خراب شده ترشه

دیگه تا چندروز هروقت شیر میخواست یهو خودش میگفت نه می می خراب شده 

خیلی راحت بود 

واااای این از شیر گرفتن چرا انقدر سخته مادر از لحاظ عاطفی بیشتر ضربه میخوره تا بچه من که تا ماهها حالم خراب بود. خوب کردی تلخ کردی. تا میتونی بهش محبت کن و از خودت جداش نکن بذار هر وقت خوایت بیاد سراغش و دست بزنه سرشو بذار رو سینت 

2706