2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
واااي من ي پيج ديدم عكس چقد خانومو گزاشته بود زيرشم صيغه ساعتي و تلفن و حرفاي بعد عصابم داغون شد&nbs ...

خیلیاش الکیه، باور نکن

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

چه شده مییگویم؟😞😟

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

استارتر چرا میخوای ریپورت بشی؟

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
2714
خیلیاش الکیه، باور نکن

عكس مردم بدبخت بود بابا 

مث اينكه ما اينجا عكس ميزاريم يكي بره براره عكسمونو زيرش بنويسه صيغه فلان قد 

چقدم فالور داش

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
واااي من ي پيج ديدم عكس چقد خانومو گزاشته بود زيرشم صيغه ساعتي و تلفن و حرفاي بعد عصابم داغون شد&nbs ...

ادمای مریض زیادن از پروفایلا یاهمین جا برمیدارن  میذارن تو همچین پیچ هایی😕😕😕😔😔

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔

كامنتا فقط😂

با ما رابطه ي حلال را تجربه كنين 😒😒😒 بخوره تو سرت 😒😒😒

عكس مردم بدبخت بود بابا  مث اينكه ما اينجا عكس ميزاريم يكي بره براره عكسمونو زيرش بنويسه صيغه ...

همینو میگم الکیه دیگه عزیزم

خیلیا روحشونم خبر نداره

2706