2726
عنوان

تجربیات از بیمارستان کوثر شیراز

| مشاهده متن کامل بحث + 24564 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سزارین خصوصی و دولتی که خودت بخوای سزارین بشی نمیدونین چقدره؟

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

در حال حاضر  بیمارستانای خوب شیراز اسم شوشتری(دولتی) و اردیبهشت (خصوصی) و دنا (خصوصی)و کوثر(خیریه) .راستی کوثر که جلوش نوشته خیریه ینی چی ینی خصوصیه الان دقیقا یا دولتی؟

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎
2728

منم یکی از فامیلامون دوسال پیش  توی بیمارستان کوثر زایمان داشت ترو تمیز بود و راضی بود .ولی الان که گفتید خوب انجام نمیدن یکم شک کردم برم یا نه

راستی بیمارستان مادرو کودک چجوریه ؟اسمشم روشه مادرو کودک .تاحالا بهش فکر نکرده بودم ینی بهتر از کوثر هست؟کسی رفته

منم میخام برم کوثر دکترم دکتر نسیم ( ارامگل)عزیزی دوسال پیشم خواهرم پیشش طبیعی اورد واقعا عالی بودن خیلی دکتر خوبیه مهربون و کار بلد.خودمم میرم همونجا ولی قیمتها رو نمیدونم 

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸
ارديبهشت الان ميگفتن بين ٧/٥تا٩تومنه شوشتري دولتيه خيلي ارزونتر هست

ممنون عزیزم .من تصمیمم رو گرفتم میخوام برم کوثر دکترم هم کوثر زایمان انجام میده .فک کنم طرفای 3.5 میلیون باشه .این تاپیک رو خیلی قبل زدم .مرسی که جواب دادی🌹

ممنون عزیزم .من تصمیمم رو گرفتم میخوام برم کوثر دکترم هم کوثر زایمان انجام میده .فک کنم طرفای 3.5 می ...

خواهش ميكنم عزيزم خود منم ميخوام كوثر زايمان كنم ازادش ميشه ٣تومن با بيمه تامين اجتماعي ميشه ١٨٠٠تا٢تومن

خواهش ميكنم عزيزم خود منم ميخوام كوثر زايمان كنم ازادش ميشه ٣تومن با بيمه تامين اجتماعي ميشه ١٨٠٠تا٢ ...

با بیمه تامین اجتماعی سزارین فک 2300 و طبیعی2 .اما با هزینه های اضافی حداقل3 ملیون میشه

اسم دکترت چیه عزیزم؟؟؟ سزارین‌هستی یا طبیعی؟

فاطمه احمدپور .خیلی دکتر خوب و مهربونیه .فعلا که معلوم نیس اما دلم میخواد سز بشم .از اولش تا حالا هر چی سونو رفتم تو سونو بچه بریچ بوده ینی پاش پایینه .به دکترمم گفتم میترسم خیلی گفته فک کنم نتونی اما ی فکری برات میکنم اما 100 رو من حساب نکن .از طرفیم سونوگراف که تا حالا 3 بار رفتم گفت فک کنم سزارینی باشی چون هم بچه پاش پایینه هر موقع اومدی هر چیم میچرخه بازم پاشو میزاره پایین هم یکم لگنت تنگه

سزارین اختیاری هستین یا نه؟

سزارين كوثر اختياري نيست

منم طبيعي هستم

مگر ك شرايط زايمان خوب پيش نره

مجبور ب سزارين بشن

تفاوت قيمتي نداشت سزارين و طبيعي خيلي كم در حد ١٠٠تا ٢٠٠هزارتومن

2706