2703
2553
عنوان

ارتودنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 4444 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روکش ۱۰۰درصد

واقعا ؟بهتره؟

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍
عزیزم بنظرت من روکش کنم یا ارتو کنم؟

اگه دندونهای  سالمی  داری   ارتو   بهتره   ولی اگه   خرابو زرد شدن  کامپوزیت  خوبه  هم  زود جواب میگیری   هم اینکه خیلی قشنگ میشه   ولی  ارتودنسی  زمان بره   ... 

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟
2456
اینکه رنگیه میگی دیگه سبز ابی صورتی هر رنگی هس اونا کش هستن ک دور براکتا میندازن ک دهن زخمی نشه

کش گل گلی نیس که

بچم منظورش اون براکت گروناس که طرح داره😂

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
اره مشکلب ک با روکش حل شه ارتو نکن

من دندونام فاصله داره جنسشم خوب نیست دندونام نمیدونم چیکار کنم برای اول برج یازده میخام برم دنبال این کارا

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍
اگه دندونهای  سالمی  داری   ارتو   بهتره   ولی اگه   خرابو زرد شدن &nb ...

من جنس دندونام ب درد نمیخوره اصن و فاصله دارن شکلشونم خیلی زشته ردیف نیس

2714

من ارتوم یک سال پیش تموم شده و الان پلاک دندون می زارم ، ولی یه بار هم براکتم کنده نشد همه چی هم می خوردم 😊

سه دسته از آدمها را هیچ گاه فراموش نکن   کسی که در سختیها یاریتان می کند    کسی که در سختیها رهایتان می  کند     کسی که سختیها گرفتارتان می کند   
من ارتوم یک سال پیش تموم شده و الان پلاک دندون می زارم ، ولی یه بار هم براکتم کنده نشد همه چی هم می ...

خوش   ب حالت 😢من دیگه  خسته  شدم    همش  کنده  میشه   باید  هزینه  جداگونه  بدم     درمانمم خیلی  عقب افتاده   قراره  عمل فک داشته  باشم   اینجوری ک پیش  میره  فکر نکنم  تا 1سال دیگه   آماده  عمل  بشم 😥

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟
دوستان موم ارتودنسی خوبه؟ یه براکت زده دهنم رو زخم کرده؟؟

منکه میزاشتم زودکنده میشد نمیدونم من بد میزاشتم یا چی . بعدشم که عادت کردم ریگه الان ن زخم میشه ن اذیت میکنه یه سیمه تا میخواد بیاد بیرون میزنم میره تو فقط😐 چرب کن با وازلین اونجایی که زخم شده رو 

2706