2737
2734

اگر اشتباه نگم فرزانه صحراییان 

اسمشو گوگل سرچ کن ادرس مطب میده

✳️ من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده! #بعد_از_نماز_برای_ظهورت_دعا_میکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زمان ما که میگفتن سونو ویولت ادیب برای غربالگری البته.ازمایشم یادم نیست اسمشو ولی فکر کنم مرکز ژنتیک قصرالدشت بود(اسمشو احتمالا درست نگفتم ولی یه ژنتیک داخلش بود) 

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
عزیزم. انشاالله به زودی بیای شیراز دوباره. اریبهشت بهترین فصل برا سفر به شیرازه

ما فروردین ۹۰واسه ماه عسل اومدیم یعنی بعد اون هیچ سفری مثل اون نشد هیچ جایی به قشنگی اونجا ندیدم.

زمان ما که میگفتن سونو ویولت ادیب برای غربالگری البته.ازمایشم یادم نیست اسمشو ولی فکر کنم مرکز ژنتیک ...

مرکز ژنتیک قصرالدشت رو میدونم کجاست. ویلوت ادیب رو هم میشناسم. شما از خانم ادیب راضی بودین؟

2738
شما خودت رفتی اونجا؟ برا سونو دیگه؟دقیق بوده؟جنسیت رو هم گفته؟برا ازمایش خون غربالگری کجاوبرم خوبه؟

من که نه اما خواهرشوهرم رفته بود راضی بود

اره جنسیت هم گفته بود 

ولی در کل حالا بزار کسی که حامله بوده راهنمایی کنه بهت

✳️ من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده! #بعد_از_نماز_برای_ظهورت_دعا_میکنیم
مرکز ژنتیک قصرالدشت رو میدونم کجاست. ویلوت ادیب رو هم میشناسم. شما از خانم ادیب راضی بودین؟

اره خیلی.دکترم معرفی کردن .دکترمم پولکی نبود بگم الکی گفته 

بعدا متوجه شدم معروفه برای سونو

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
اره خیلی.دکترم معرفی کردن .دکترمم پولکی نبود بگم الکی گفته  بعدا متوجه شدم معروفه برای سونو

من برا سونو معمولی رفتم پیشش ولی برا جنین نه. تصمیم داشتم برم پیش ویولت ادیب ولی یکم ترسیدم گفتم بزار نظر بقیه رو هم بپرسم. یکی از خانمها دکتر صحرائیان رو معرفی کردن، الان توی نت زدم ظاهرا ایشونم کارشون خیلی خوبه. حالا بین این 2 تا موندم سراغ کدوم یکی برم

2706