2733
2734
عنوان

لک بینی در سه ماهه اول..

721 بازدید | 12 پست

دوستان کسی هست راجب لکه بینی در سه ماهه اول اطلاعاتی داشته باشه؟

من ۱۱ هفته ام.. تو ایام بارداری تقریبا بیشتر تایم ها استراحت کردم و در حد شستن ظرف و پختن غذا.. تمیز کردن خونه و جارو و.. خیلی دیر به دیر انجام میدم و خودم رو خسته نمیکنم.. ولی امروز لک قهوه ای دیدم یه کمم زیر دلم درد میکنه..خیلی خیلی کم.. بارداری دومم هست و تو بارداری اول فعالیتم خیلی زیاد بود ولی اصلا مشکلی پیدا نکردم... ولی تو این بارداری با اینکه مدام در حال استراحتم مراقب چیزهایی که میخورم هستم ولی نمیدونم چرا لک دیدم..خیلی نگرانم.. دکترم سه روز در هفته میاد که امروز جزءش نیست.. نگرانم.. چیزی شده یعنی..؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ایشالا که چیزی نمشه لک قهوه ای ینی خونی که از قبل تو رحم مونده بود.استراحت کم.حدای نکرده اگه ادامه داشت یا درد داشتی برو دکتر.من خودم تا ۱۲هفته خونریزی سبک داشتم و الان پسرم شیش سالشه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738