2410
2553

دیشب خیلی ناراحت شدم 

ما قراره ان شا الله فردا بریم مسافرت و زیارتم بیایم مشهد😍😍 

دیشب خونه مامانم اینا بودیم که شوهرم اومد گفت یکی از همسفرام که قرار بود بیان با مون کنسل کردن  نمیان گفت خانومش حامله اس نمیدونستن یک و نیم ماهه اس یعنی 8 هفته باشه فک کنم گفت رفته سونو داده دیدن حامله اس!!!!

چند وقت پیش خونشون دعوت بودیم مادر شوهرش میگفت بچه اس دوست ندارم الان حامله شه و از این حرفا خودشم همینطور تصمیمی برای حاملگی نداشت فک کنم 19 سالشه ولی از جثه خیلی کوچیک ترم نشون میده

میدونین من خوش حال شدم براش اصلا هم حس حسادتی نسبت بهش ندارم 

ولی از دیشب تا حالا همش این تو سرمه که من سه ماهه اقدام کردم جوابی نگرفتم چند روز دیگه هم نوبت پریودیمه میدونم که پریود میشم و وارد ماه 4 اقدام میشم هیچ اتفاقی نیوفتاده همه هم هی میگن چی شد دیگه نمی خواین بچه دار شین اونوقت این دوستم که نه خودش و نه اطرافیان توقع از داشتن حامله شده اونم نزدیک دوماهشه 

یه جور غریبی ناراحت و نا اروممم تنها میشم گریه ام میاد نمیدونم چرا اینجوری شدم دلم قرار نمیگیره 

میدونین من از خدا خواستم هر وقت صلاح دونست فرزند سالم و صالح بده اما نمیدونم چرا از دیشب اینجور شدم همش یادم میاد و اشکم در میاد میشه دعا کنین دلم اروم بگیره 

میشه دعا کنین خدا صلاحم رو در این بودنه که زودتر بم نی نی خوبمو بم بده میدونم که بم میده اما زودتر بم بدتش 

خدایا شکرت    در پناه خودت حفظش کن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اگه رفتی مشد مارو هم دعا کن .انشالله حاجت روا بشی .برا من بی نوا هم دعا کن حاجتمو بگیرم 😢😔😔

حتم عزیزم برات دعا میکنم تو هم برای من دعا کن

اینقد ذوق مسافرت رو داشتم ولی از دیشب تا الان حال اماده شدن رو هم ندارم اگه قرار مشهد نبود نمیرفتم

ناراحت نباش منم یکی از اقواممون که دوست صمیمی هم هستیم باردار شده ماه اول اقدامش من که سه ماه زودتر اقدام کردم الان ماه ششم اقدام هستم خبری نیس منم اوایل احساس شما را داشتم ولی الان برام مهم نیس

هروقت خدا بخواد میده نگرانش نباش به جاش از زندگی دو نفرتون لذت ببر هر مرحله از زندگی خوشی ها و شیرینی های خودشو داره که اگه گذشت دیگه گذشته

2714
ناراحت نباش منم یکی از اقواممون که دوست صمیمی هم هستیم باردار شده ماه اول اقدامش من که سه ماه زودتر ...

اره ولی اطرافیان که یاداوری میکنن اذیت میشم قبلن که نمیخواستم حامله شم هر کی هر چی میگفت برام مهم نبود ولی از وقتی اقدام کردم خیلی حساس شدم 

حتم عزیزم برات دعا میکنم تو هم برای من دعا کن اینقد ذوق مسافرت رو داشتم ولی از دیشب تا الان حال اما ...

انشالله ک حاجت دلت روا بشه .بفکر رفتن ب حرم امام رضا باش .خوشبحالت .غم غصه رو بزار کنار خوش باش 😚😚

رفتی حرم هم تاپیک بزن