2737
2734

(کلی میگم بخاطر یه شخص نیست) 

چرا باید من زنگ بزنم

چرا  باید من نگران باشم

چرا  باید من ارزش بدم

چرا باید حساس باشم

چرا باید فکر کنم همش

چرا باید انتظار بکشم سر گوشی

چرا؟؟ 

چجوری من بتونم بیخیال شم 

زنگ نزنم نگران نباشم ارزش ندم حساس نباشم فکر نکنم اصلا

بی تفاوت باشم

جوری باشم ک اونا باهام اونجورین چیکار کنم؟ 

خواهشا کمکم کنید 

چون وقتی اینجوری میشم نمیتونم کارامو برنامه ریزی ک کردم هرچی ک بخوام بکنم رو هم نمیتونم بکنم همش پایه گوشی انتظار میکشم و همش دلم میگیره کز میکنم یه گوشه فقط

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

فکرت رو مشغول کارای دیگه بکن وقتت رو پر کن با درس و کار و ورزش و هنر

که دیگه وقت و فکر آزاد برای اینجور چیزا نداشته باشی که منتظر تلفن یکی بمونی یا نگران یکی بشی یا...

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکرت رو مشغول کارای دیگه بکن وقتت رو پر کن با درس و کار و ورزش و هنر که دیگه وقت و فکر آزاد برای ای ...

بخدا میخوام ک درس بخونم

همش حرصم میگیره دوباره گوشی به دست نگرانش میشم

همش فکرم میاد از فکرم نمیره

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
2731
من مثل تو ام ولی فقط نسبت به یکی. چاره ای پیدا نکردم

اه اه

چرا باید اینجوری باشیم؟ 

اصلا انصاف نیست من دنبال چاره ام 

اگه اینجوری پیش بره من نمیتونم 

واقعا باید برم پیش مشاورم ازش کمک بخوام

به توهم میگم چیکار باید بکنی

باید وقتتو با چیزی که دوست داری پر کنی و اصلا ً بیکار نباشی

اخه فکرم میره پیشش

حرص میخورم

از یادم نمیره

2738