2726

من واسه درمان کیست بارتولن‌تو این‌سایت‌بهم‌گفتن ب مدت ده شب یک روز در میون عنبر نسا و عسل استفاده کنم،شب اول عنبر نسا و ودیشب عسل تزریق کردم،بعد زیرم‌بالشت گزاشتم و تا صبح‌خوابیدم .حالا من نمیدونم‌عسل باید جذب بدن شه یا بریزه بیرون؟چون تو پد چیز زیادی‌نریخته بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شانس ماااااااا😑

عسل کیلو ۸۰ تومن😁😁من خریدم روزی یه قاشق فقط میدم بچهام.اونوقت شما.....😂😂😂😂😂😂😂

خدا جونم واسه داده و ندادت شکر😍نینی سایتی ها میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات از ته دل بفرستید برام.اگه فرستادید بگید منم به نیت شما ۲ تا بفرستم🤗🤗
2728
جدی؟شما خودتون‌یا اطرافیانتون‌استفاده کردین؟ترسیدم اخه میگن‌ممکنه عفونت شدید بگیرا ادم

با عسل کلا عفونت خوب میشه . 

من قبلا استفاده کردم . میریزه بیرون کم کم مثه پماد اگه زده باشین تا حالا متوجه میشین 

عزیزم🤣🤣🤣کم استفاده میشه ما عسل نمیخوریم دوست نداریم

شوخی کردم گلی .به دل نگیر .منم استفاده کرده بودم دوسه سال پیش.ولی یادمه شب که خوابیدم همش صب ریخته بود پایین .ولی همراه با عفونت زیاد.من عفونت داشتم.برای رفع عفونت اینکارو کرده بودم.

خدا جونم واسه داده و ندادت شکر😍نینی سایتی ها میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات از ته دل بفرستید برام.اگه فرستادید بگید منم به نیت شما ۲ تا بفرستم🤗🤗
عزیزم دکتر رفتم ی بارم عمل شدم متاسفانه تو این‌ی‌سال چندین بار عمل شدم دیگه نه تحمل عملو دارم نه روح ...

خب برو پیش دکتر طب سنتی زیر  نظر ی متخصص سرخود اینکارارو نکن شاید برات ضرر داشته باشه

دختری در من ساز امیدواری میزند😍⚘
بله عزیزم پماد استفاده کردم‌قبلا ممنون از راهنماییتون

نگران نباش اصلاا اگه واسه عفونت استفاده میکنید . 

ولی من واسه کیست این چیزا نمیدونم بدرد میخوره یا نه .تجربه ای هم ندارم راهنمایی کنم 

2706