2726

امروز فکر کردم بجای چیپس و پفک یه کلوچه درست کنم روزانه بدم بچه هام ببرن مدرسه ولی خوب باید ساده هم باشه چون چند ماه مدام باید درست کنم و میخوام هزینشم گرون نشه.میشه راهنمایی کنید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

❤کلوچه کشمشی❤

تخم مرغ: ۲ عدد

آرد :۱لیوان

روغن مایع:۱/۳لیوان

ماست:۱/۳لیوان

شکر:۱/۲لیوان

وانیل:۱/۲ق چ

بکینگ پودر:۱ق چ

تخم مرغ و وانیل رو حدود 5 دقیقه با هم زن می زنیم تا حسابی کف کنه بعد شکر رو اضافه می کنیم و مجدد حدود 5 دقیقه می زنیم تا حسابی کشدار شه بعد به ترتیب ماست و روغن مایع رو اضافه می کنیم  و در نهایت آرد و بکینگ پودر که 3 بار الک کرده بودیم رو اضافه می کنیم. کف قالب رو کاغذ روغنی میزاریم  و 2/3ملات کیک رو توی قالب می ریزیم. و توی فر با دمای 180 درجه حدود نیم ساعت قرار می دیم.

برای کشمش هم نصف لیوان کشمش و تو اب جوش بخیسونید بعد ابکش کنید تو یه پارچه بزارید ابش گرفته بشه بعد با کمی ارد مخلوط کنید و قاطی مواد کنید.

نوش جان😍😙❤

❤کلوچه کشمشی❤   تخم مرغ: ۲ عدد آرد :۱لیوان روغن مایع:۱/۳لیوان ماست:۱/۳لیوان شکر:۱/۲لیو ...

غزل خانم هنرمند من قبلا درست کردم رنگش کدر شد و مثل سنگ سفت.طبق دستور نت بود ولی ماست نداشت

غزل خانم هنرمند من قبلا درست کردم رنگش کدر شد و مثل سنگ سفت.طبق دستور نت بود ولی ماست نداشت

فدات بشم مهربون😙 من هر بار ماست میزنم بافت کیکام بهتره خودم حدسم اینه بخاطره ماسته