2726

امروز فکر کردم بجای چیپس و پفک یه کلوچه درست کنم روزانه بدم بچه هام ببرن مدرسه ولی خوب باید ساده هم باشه چون چند ماه مدام باید درست کنم و میخوام هزینشم گرون نشه.میشه راهنمایی کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

❤کلوچه کشمشی❤

تخم مرغ: ۲ عدد

آرد :۱لیوان

روغن مایع:۱/۳لیوان

ماست:۱/۳لیوان

شکر:۱/۲لیوان

وانیل:۱/۲ق چ

بکینگ پودر:۱ق چ

تخم مرغ و وانیل رو حدود 5 دقیقه با هم زن می زنیم تا حسابی کف کنه بعد شکر رو اضافه می کنیم و مجدد حدود 5 دقیقه می زنیم تا حسابی کشدار شه بعد به ترتیب ماست و روغن مایع رو اضافه می کنیم  و در نهایت آرد و بکینگ پودر که 3 بار الک کرده بودیم رو اضافه می کنیم. کف قالب رو کاغذ روغنی میزاریم  و 2/3ملات کیک رو توی قالب می ریزیم. و توی فر با دمای 180 درجه حدود نیم ساعت قرار می دیم.

برای کشمش هم نصف لیوان کشمش و تو اب جوش بخیسونید بعد ابکش کنید تو یه پارچه بزارید ابش گرفته بشه بعد با کمی ارد مخلوط کنید و قاطی مواد کنید.

نوش جان😍😙❤

❤کلوچه کشمشی❤   تخم مرغ: ۲ عدد آرد :۱لیوان روغن مایع:۱/۳لیوان ماست:۱/۳لیوان شکر:۱/۲لیو ...

غزل خانم هنرمند من قبلا درست کردم رنگش کدر شد و مثل سنگ سفت.طبق دستور نت بود ولی ماست نداشت

غزل خانم هنرمند من قبلا درست کردم رنگش کدر شد و مثل سنگ سفت.طبق دستور نت بود ولی ماست نداشت

فدات بشم مهربون😙 من هر بار ماست میزنم بافت کیکام بهتره خودم حدسم اینه بخاطره ماسته