2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه هنوز برنج تایلندی هست 😂😂😂😂😂من ه بودم یادمه به ما میدادن .مامانم هر کاری میکرد خوب نمیشد. یا شفته میشد یا خام میموند. 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
مگه هنوز برنج تایلندی هست 😂😂😂😂😂من ه بودم یادمه به ما میدادن .مامانم هر کاری میکرد خوب نمیشد. یا ...

برام از رفاه پیام اومد برنج دولتی کیلویی ۵ تومن گوگل کردم زد دولتی همون تایلندی هومالی میشه

عزیزم تایلندی خوبه.بهتره چلو بپزی که بهتر دستت میاد چطور بپزی که شفته نشه خام هم نمونه.

از برنج هندی که مضره خیلی بهتره .

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
برام از رفاه پیام اومد برنج دولتی کیلویی ۵ تومن گوگل کردم زد دولتی همون تایلندی هومالی میشه

تازه کیلویی پنج تومان هم هست 😂😂😂😂 لعنتیها برنج دولتی پنج تومان باشه برنجهای دیگه فکر کنم باید بیست چهل تومان باشه. نه جونم هموم برنج ایرانی خودمون رو بگیر مصرف کن بهتره. حیلی گرونتر از این برنج تایلندی نیست

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)

ما خیلی وقته مجبوریم برنج هندی بخوریم،کیلویی ۷ تومن مزه کاه میده😁

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

برنج تایلندی بگیربهتره.برنج هندی اصلا سیر نمیکنه.دوتابشقابم بخوری انگار هیچی نخوردی😑

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊

اره منم ناچارم هندی بخرم البته دیگه عادت کردم به مزش ولی شایعه دربارش زیاده.برنج ایرانیم که در حد توان ما باشه قد نمیکشه

2706