2733
2734

سلام بچه ها

من قاعدگی نامنظم دارم و اصن نمیدونم روز تخمک گذاریم کی هس قصد بارداری هم دارم 6 ماه مدروفم خوردم و سر 21 روز پری میومد اما این ماه ک قرصم تموم شد الان روز 39 ام و هنوز پری نیومده درصورتی ک جلوگیری داشتیم اما دیشب دیگه جلوگیری نداشتیم ممکنه من با همین یه دفعه باردار بشم؟ شماهایی ک نامنظم بودین و باردار شدین کی نزدیکی کردین؟

سلام گلم منم مقل شمانامنظم هستم وباردارم نشدم من 6ساله اقدامم ولی شمابرین دکتراول تنظیم بشیدبعد

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من نزدیک 8 ماهه میرم دکتر آزمایش دادم تیروییدم کم کار بود و الان قرص میخورم و تیروییدم نرمال شده و دکترم قرص ویتاگنوس داد و مدروفم اونا رو میخوردم خوب بودم حتی دکترم گفت نیاز نیست دیگه بازم مدروفم بخوری اما همین قرصا تموم شد باز روز از نو روزی از نو هر روز باید انتظار پری رو بکشم تا بیاد دیگه خسته شدم 

2738