2726

عزیزان یه سوال دارم ..دبستان دخترانه خوب سراغ دارید؟هم محیطش خوب باشه هم اموزشش ..تجربه ای دارید؟اگر آره میشه راهنماییم کنید؟هزار بار ممنون

میشه یه صلوات واسه حل مشکلم بفرستید؟ممنونتون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم مدرسه اسوه در خیابان جمهوری خیلی رو اخلاق و روحیه بچه ها حساس هستند چند نفر هستند خیلی تعریف ...

عزیزم ممنون بازم اگر تجربه ای دارید ممنونتون میشم بهم بگید

خب شما باید نزدیک ب محل سکونتت یکی پیدا کنی خواهر گلم

درسته عزیزم ..اگر بشه تو محدوده صنایع .قصر الدشت .فرهنگ شهر .معالی اباد این محدوده ها باشه

تجربه شخصی خودم از پیش دبستانی و اول . مدرسه نزدیک به خونتون پیدا کنید . مخصوصا واسه سالای اول بچه ها گناه دارن بخوان زمان طولانی تو راه باشن من خودم چه پیش چه امسال که اوله تمام گزینه های نزدیک بهمون رو از نزدیک رفتم دیدم حتی امسال گفتیم دولتی بعد دیدیم دو تا مدرسه که به ادرسمون میخورد از نظر فرهنگی با ما فرق دارن دیگه یه غیر انتفاعی بود رفتیم قسطی ثبت نامش کردیم . الان هم راضیم پولش برامون سنگین بود ولی عوضش زبان و کامپیوتر و زیبا نویسی و شطرنج  هم یادش میدن با خودمون میگیم فرض میکنیم بچه رو گذاشتیم کلاسای فوق برنامه . اینجوری  ساعت فراغتش هم ازاده این چیزا رو هم اضافه یاد گرفته .  

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
عزیزم پسرمن تورتیکولی داره کامنت های ارشاویزو خوندم شماازش خبر داری منم خیلی نگران بچمم میخام بدونم ...

سلام عزیزم ..نه گلم هیچ خبری ازش ندارم ..چند وقت باهلش در ارتباط بودم بعد یهو بی خبر رفت 

😔