2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من با مسخره کردن دیگران کاملا مخالفم فرهنگتون رو بالا ببرید 

نه باورکن مسخره کردن منظورم نبود، خیلی فانه اونجا....

من اوایلشم، گفتم لابد کاربرا باعث شدن قفل شه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

براي چي مسخره ميكنين كامنت ها با حال نبود مسخره كردن بود كه بايد جواب بدن از شما انتظار نداشتم

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2714

من الان خوندم نظر کاربرا رو نخوندم به هیچ کدام کاری ندارم فقط احساس کردم خیلی بچه بازی بود یه کم کرم نامعلوم و یه لج بچگانه باعث دعوا بشه مسخره است

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

نمیدونم اخه واقعا سوژه خیلی کوچیک بود

و کلی ازش نارحتی درست شده بود، این اگزجره و عجیب بودن کوچکی موضوع و بزرگی ناراحتی جدا  موقعیت طنز آلودی ساخته بود.... خخخخ

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
من الان خوندم نظر کاربرا رو نخوندم به هیچ کدام کاری ندارم فقط احساس کردم خیلی بچه بازی بود یه کم کرم ...

اره بچه بازیه

بزرگ نمایی ترکوند منو.... 

اره بچه بازیه بزرگ نمایی ترکوند منو.... 

بعضی فقط سن شون بالا میره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها من ندیدم تاپیک دیکه براش زده باشن... اگر میدیدم موازی این هست نمیزدم شاید...

بعد من خودم شوهرم بشدت گیره و ما هزارتا ازین دعواها داشتیم/ فضای اون تاپیک فرق داشت... من اوایلش بودم البته... هنوزم میگم خیلی فان بود برام

راسی من واقعا با تمسخر و دل شکستن مخالفم.... حس کردم قصد بچه ها این نبود، بنظرشون موضوع واسه یه ناراحتی بزرگ خیلی پیش پا افتاده بود و واسه همین حرفاشون خیلیییی باحال بود یه سری   

2706