2726

بعد مدتها واقعا داشتم میخندیدم.... تاپیک خانمی و آقاییی   

چقد باحال بود  کامنتاااا     

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا حسش نیست برم بخونم این تاپیکه رو چرا بی خیالش نمیشین😁

خیلی باحاله، بلند بلند دارم میخندمممممم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

عزیزم فکر نمیکنی ممکنه با این تاپیک و عنوان تاپیکت دل اون خانوم رو بشکنی؟ 

ببخش گلم که بهت میگم ولی من اگه جای اون خانوم باشم خیلی ناراحت کننده است برام 😥

به آب و دونه ها  دلخوش نباشیم
مهر پاکان از تو انتظار نداشتم از مسخره شدن یه کاربر بخندی😐😐😐

نه کامنتای بچه ها باحاله، تمسخر که نه

2706