2726

من واقعا نمیدونم چه جوری محاسبه میکنید اما ما با حقوق ۵تومان واقعا یه جورایی زیر خط فقر زندگی میکنیم.لیست خرج یک ماه و میزارم.این نرمالش بود ماهی که مثلا هزینه تعمیرات ساختمان و پرداخت بدهی داشتیم به ۹ میلیون رسیده،خوشبختیم اما خیلی تو سختی داریم زندگی میکنیم .خیلی تو فشاریم،قانع هستم نه آرایشگاهی میرم نه هیچی چند ماهه هم لباس نخریدم ولی با این حقوقا نمیشه زندگی کرد نگید میشه که به گوش یه عده میرسه میگن بابا اینارو هرکاری باشون کنیم جیکشون در نمیاد.لیست خرج آذر ماه و براتون میزارم خودتون ببینید

۷۶۹هزار قسط مهراقتصاد

۵۴۳هزار قسط سپه

۵۲۷هزار قسط بانک رسالت

۶۲هزار اینترنت

۲۰هزار کرایه ماشین

۳۶هزار میوه

۸۴هزار کوروش

۲۵هزار تومن هزینه پیتزا سوسیس و قارچ فلفل دلمه

۷هزار تومن خوراکی

۲۵ هزار ژیلت

۴هزار پول سویا

۴هزار کرایه ماشین

۱۸هزار خانه کاشانه

۲۲هزار هایدا

۱۲هزار کرایه ماشین اسنپ

۱۵هزار گل واسه مادر

۵هزار کرایه ماشین

۱۰هزار شار ژ کارت اتوبوس

۱۲۷۰هزار تومن قسط بانک ملی

۱۰۲ هزار گوشت چرخکرده

۵۰ هزار مرغ

۴۷ هزار قرض ...

۱۰هزار قرص ونوشابه و ماست

۵۰ هزار خرید از هایپر استار. خرما. نان. شامپو. و....

۱۲ هزار تخمه

۵ هزار کرایه ماشین

۱۰هزار خامه قنادی

۸هزار اسنپ

۱۵هزار سیب زمینی پیاز

۱۰هزار کرایه ماشین

۱۳هزار تومان اسنپ

۱۱۵۰هزار قسط بانک مسکن

۸۰هزار شار ژ ساختمان

۱۳۰هزار شلف حموم

۵۲هزار کوروش

۵هزار قارچ

۱۰هزار نان و شیر

۱۵ هزار اینترنت ایرانسل

۱۸هزار کلید

۳۰ هزار هزینه متفرقه

جمع:۵میلیون و ۲۸۰هزارتومان

بستگی به نحوه تربیت توخونه پدری هم داره دختری که توخونه باباش حسابی ولخرجی کرده وقتی ازدواج کنه هم خیلی فرق داره بادختری که توخونه پدرش قناعت کرده ونداری روچشیده

نشودفاش کسی آنچه میان من وتوست😌😉😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ازین خریدای شمارو نداریم🙄

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2728

بله سخته خیلی هم سخته . 

ولی میگم‌میشه چون پدر من توی تهران با دوتا بچه و مستاجری داره با یک میلیون حقوق زندگی میکنه که ۷۰۰ تومنش اجاره خونست ‌ 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

چقد ژیلت استفاده میکنین ...انگار خیلی پشمالویین

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    

خب عزیزدلم کلی قسط داری دیگ😐

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2706