2410
2553

سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید..من این ماه قرار بود آی یو آی کنم که امپولای منتروپین میزدم ۹شب زدم شبای اول دوتا و مابقی یکی که تو سونو گرافی دوتا فولی ۱۰ و ۱۲ داشتم و قرار شد سه روز دیگه امپول بزنم و برم سونو که ببینن فولی هام بزرگ شده یا خیر😣😣😣😣😣که متاسفانه از فولی خبری نبود و باز شده بودن من روز قبلش نزدیکی داشتم و از روز اول تا امشب یه شب درمون نزدیکی داشتیم..و دکتر ای یو ای رو کنسل کرد و گفت فقط نزدیکی داشته باش...من ۲۸ عادت شدم و الان ۱۰ روز مونده به عادتم چند روزه سینه هام گنده شده درد زیر بغل ..زیر دلم درد میکنه انگار میخواد مری بیاد..شکمم بزرگ شده..بی میلم به غذا عصبی ام گریه میکنم یوبوست دارم کمرم درد خفیف میکنه تخمدونام درد میکنن.ترشحات سفید و گاهی زرد یا کرمی صورتی دارم صورتی کم کم دیده نمیشه..شبا دستشویی میرم ترش میکنم به نظرتون اینا علاعم چیه کی بی بی چک بزارم من خیلی عجله دارم 😂😂😂😂😂😂استرس خیلی داشتم.اساس کشی داشتم خیلی وسایل سنگینم بلند کردم قلیونم شبی یکی دادو دعوا هم زیاد کردم حالا خانمها تشخیص بدید داستان چیه

چون اگر پرویید بشم باید این ماه میکرو کنم در کلینیک رویان 

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

10 روز مونده به موعدت هیچی معلوم نیست

اون علائم به خاطر استفاده از داروهاست عزیزم

علائم بارداری به این زودی نمایان نمیشه

باید صبور باشی اگه پریودت عقب افتاد آز خون بده

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

گروه بارداری و اقدامی داریم از تجربیات هم استفاده میکنیم دور هم اگه دوس دارین عضو شین ب ایدیم پیام بدین لینک بدم💐

ایدیم reyhoon_al

بیبی چکم تولد امام حسین مثبت شد😍خدایا شکرت
10 روز مونده به موعدت هیچی معلوم نیست اون علائم به خاطر استفاده از داروهاست عزیزم علائم بارداری به ...

ممنون عزیز دلممممم

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
2714